Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL RESIDENCE CERERE **** (HOTEL)

HOTEL RESIDENCE CERERE **** (HOTEL)


Velice elegantní hotel s novými přízemními apartmány obklopenými zelení. Cerere je situovaný přímo v klidné části centra významného městečka Paestum. Hotel i apartmány leží pouhých 300 m od písčité hotelové pláže a 2 km od slavných řeckých vykopávek, kam se můžete dostat hotelovým minibusem.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén se slunečníky a lehátky, 2 restaurace s výtečnou místní kuchyní, recepce, bar, velké kongresové sály, dětský koutek, tenisový kurt (200 m), bocce, hotelové garáže, hlídané parkoviště a privátní hotelová pláž se slunečníky a lehátky.
HOTELOVÉ POKOJE jsou komfortní, s vlastním příslušenstvím, telefonem, televizí se satelitním vysíláním, klimatizací i topením, minibarem, trezorem, fénem a terasou.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, použití bazénu, slunečníků a lehátek a plážový servis s odvozem. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 27/den. Postýlka: € 15/den. Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: libovolný (min. 3 dny). Malá zvířata: povolena (mimo společenské prostory). Pláž: 300 m písčitá, hotelová, s odvozem. Plážový servis: v provozu cca od 15/6 do 22/9, 1 slunečník, lehátko a plážové křeslo pro pokoj. Parkoviště: zdarma, hlídané. Žel. stanice: Agropoli (7 km).
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: 40 % děti do 5 let, 20 % děti 6-11 let, 10 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10 %: pro novomanžele (mimo období D)

PROVÉST OBJEDNÁVKU