Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

RESIDENCE VIGNA DEL MARE


Tuto velice příjemnou a pečlivě udržovanou rezidenci s rodinnou atmosférou doporučujeme zejména těm, kteří preferují prožít dovolenou v klidném prostředí, uprostřed středomořské zeleně krásné přírodní lokality Palinuro. Bungalovy jsou umístěny v terasovitém terénu obklopeném vinicemi. Z výše posazených bungalovů je krásný výhled na moře s nádhernou písčitou pláží, vzdálenou pouhých 200 m. Centrum města Palinuro leží přibližně 400 m od rezidence.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén, recepce, bar, parkoviště, dětský koutek, hrací automaty, stolní tenis, prádelna, možnost bezplatného zapůjčení kol, výlety lodí na Capri. V restauraci přímo na pláži je možné si za € 18/osoba přikoupit polopenzi. Možnost potápění.
BUNGALOVY PRO 2-4 OSOBY (mono) jsou velmi pěkně udržovány, zcela ponořeny do zeleně. Každý má vlastní příslušenství, velkou zastíněnou verandu se zahradním nábytkem, uzavřenou kuchyňkou a klimatizaci typ B nebo stropní ventilátor typ A. Skládají se z pokoje s manželským lůžkem a samostatným lůžkem. Možnost 4. lůžka (viz tabulka).
BUNGALOVY PRO 4-5 OSOB (bilo) jsou zcela nově zařízené a mají klimatizaci zdarma. Skládají se z pokoje s manželským lůžkem a pokoje s palandou. Dále mají vlastní příslušenství, klimatizaci, velkou zastíněnou verandu se zahradním nábytkem s uzavřenou kuchyňkou. Možnost 5. lůžka (zdarma).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena bungalovu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena bungalovu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU