Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > KALÁBRIE > BOTRICELLO > HOTEL BEACH RESORT MARINA DEL MARCHESE

HOTEL BEACH RESORT MARINA DEL MARCHESE


Zcela nové komfortní prázdninové středisko ležící přímo u nádherné písčité pláže a poblíž městečka Botricello. Zde nabízíme ubytování v krásně vybavených řadových vilkách, kde jsou umístěny hotelové pokoje s vlastní klimatizací. Pobyt v tomto komplexu doporučujeme každému, kdo si přeje strávit klidnou dovolenou v bezprostřední blízkosti moře, které je v těchto místech lemované širokou hotelovou pláží se světlým pískem.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: 2 bazény se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, restaurace s výhledem na moře s bohatými švédskými stoly, vínem a min. vodou zdarma. Dále pak recepce, TV sál, tenisový kurt, amfiteátr, dětský koutek, stolní tenis, beach volley, beach soccer.
KLUBOVÁ KARTA: Povinný poplatek 40 euro, děti 6-14 let euro 20 za týden. Umožňuje použití slunečníků a lehátek u bazénů, vstup na hotelovou pláž, kde je pro každý pokoj vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, a použití všech sportovních zařízení (mimo noční osvětlení). Po celý den i večer je připraven bohatý sportovní a společenský program, výuka sportů, tanců a jiné zábavy.
HOTELOVÉ POKOJE jsou komfortně zařízené, mají vlastní příslušenství, fén, telefon, televizi, klimatizaci a minibar. Pokoje v přízemí mají verandu a některé v 1. patře terasu. Pokoje typu Marina del Marchese leží 100-300 m od pláže (cena viz tabulka), pokoje Marina di Bruni leží 300-500 m od pláže a mají vlastní bazén.
SUITE: Jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje, stejně vybavené a se společným příslušenstvím. Možnost 5. lůžka (sleva pro děti a pro dospělé je možná až na 4. a 5. lůžku).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU