Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGIO CLUB CALANOVELLA *** (hotel)

VILLAGIO CLUB CALANOVELLA *** (hotel)


Prázdninové středisko nacházející se přímo u písčité a oblázkové pláže necelý kilometr od městečka Gioiosa Marea, situovaného na severním pobřeží Sicílie. Skládá se z hotelových pokojů a apartmánů umístěných v řadových domcích a obklopených krásnou subtropickou vegetací.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén s tobogánem, se slunečníky a lehátky, restaurace, bar, diskotéka, TV sál, kongresový sál, minimarket, obchod se suvenýry, velká terasa ke slunění, dětský park, parkoviště, 2 tenisové kurty, minifotbalové a volejbalové hřiště, bocce, privátní hotelová pláž a celodenní zábavní a sportovní program.
KLUBOVÁ KARTA: Klubovou kartu je nutné si zakoupit přímo v místě pobytu za snížený poplatek € 26/osoba/týden. Pro děti do 2 let je karta zdarma. Umožňuje použití bazénu, tobogánu, slunečníků a lehátek u bazénu, vstup na hotelovou pláž se slunečníky a lehátky a možnost účastnit se výuky tenisu, jízd na windsurfingu, aerobiku, zábavních vystoupeních a kabaretů.
HOTELOVÉ POKOJE jsou umístěny v řadových domcích v přízemí s verandou nebo v 1. patře s balkonem. Mají vlastní příslušenství, telefon a klimatizaci (v určených hodinách). Možnost minibaru (za příplatek € 11/den).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU