Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL VILLA ESPERIA ****

HOTEL VILLA ESPERIA ****


Hotel s bazénem s velice atraktivním umístěním. Je situován mezi zálivy Baia di Mazzaró a Baia delle Sirene, 150 m od moře a pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra nejkrásnějšího městečka Sicílie – Taorminy.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: Bazén s velkou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál, Wi-Fi v celém hotelu včetně pokojů (za poplatek € 10/den), hotelová garáž (za poplatek € 20/den), výtah, bar a restaurace s mezinárodní kuchyní a především se sicilskými specialitami.
HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 65 nově zařízených pokojů má vlastní příslušenství, klimatizaci, fén, telefon, LCD televizi se satelitním příjmem, trezor, minibar.
Pokoje Superior mají balkon se stolkem a židlemi a boční výhled na moře (příplatek viz tabulka).
Pokoje Executive mají balkon se stolkem, židlemi nebo lehátky, přímý výhled na moře, speciální osvětlení a vanu Jacuzzi (příplatek viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, american breakfast nebo polopenzi, použití bazénu, lehátek a slunečníků. Pokoj Superior: příplatek € 40/pokoj/den (úhrada v CK). Pokoj Executive: příplatek € 70/pokoj/den (úhrada v CK). Jednolůžkový pokoj: příplatek € 23/den v období A, € 28 v B, € 34 v C. Postýlka: € 12/den (na vyžádání). Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: libovolný (min. 7 dní). Zvířata: zakázána. Pláž: 150 m, soukromá i volně přístupná, písčitá s oblázky a útesy (přes silnici). Plážový servis: € 20/den 1 slunečník a 2 lehátka. Parkoviště: garáž € 20/den. Žel. stanice: Taormina-Giardini (3 km). Letiště: Catania (35 km) ), možnost transferu. Letecká doprava: www.smartwings.com.
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 3 let (mimo stravy), 50 % děti 3-12 let, 10 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10% za včasný nákup do 31. 3. 2017, 5 % za včasný nákup do 30. 5. 2017.
SPECIÁLNÍ SLEVA 7=6 v období B: při zakoupení 7denního pobytu zaplatíte pouze 6 dní (slevy není možné kombinovat).
*Pobytová taxa: povinný poplatek od 12 let € 3,50/den (úhrada na místě, může být změněno)

PROVÉST OBJEDNÁVKU