Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

VILLAGIO STELLA MARIS


Velký turistický komplex nacházející se v piniovém parku o rozloze 200 ha nedaleko městečka Varcaturo a přímo u nekonečně dlouhé písčité pláže Licola s pohledem na ostrovy Ischia a Procida. Vzdálenost od přístavu Pozzuoli je 9 km, od Neapole 25 km. Stella Maris je ideálním výchozím bodem pro poznání krásy a kouzla Neapole, Pozzuoli, Campi Flegrei, Pompejí, Vesuvu, Capri anebo amalfského pobřeží.
Zařízení a služby: nový, velký venkovní bazén s barem a vybavenou terasou, venkovní bazén u pláže pro dospělé a děti, bazén pro animační programy, restaurace, bar, diskotéka, recepce, školený personál, obchůdky. Možnost různých her a sportovního vyžití – jízda na koni (za příplatek), vodní sporty, tenis, fotbal, volejbal, plážový volejbal, posilovna, válení, střelba lukem. Vybavený dětský koutek. Zábavní a sportovní animace v hlavní sezóně (diskotéka, disko, divadlo, aerobik..). Pláž vybavená slunečníky a lehátky (na každou ubytovací jednotku jeden slunečník a dvě lehátka), solárium, sprchy, vodní sporty – kajak, windsurf, plachetnice.

Ubytování:
- pokoje hotelového typu - umístěné v přízemních budovách (s možností přistýlek) s vlastním příslušenstvím, TV, minibar, klimatizace, venkovní terasa s posezením;
- garden room – samostatně stojící domky tvořené menší vstupní místností, ložnicí s manželskou postelí a vlastním příslušenstvím,  TV, minibar, klimatizace, venkovní terasa s posezením;
- bungalow  Bilo - samostatně stojící domky tvořené dvěma ložnicemi  nebo ložnicí a obývací místností se dvěma lůžky, vlastním příslušenstvím, klimatizací, TV, minibar, venkovní vybavená teráska.
Na vyžádání a za příplatek vybavený kuchyňský kout uvnitř nebo mimo bungalow € 15/den. Možnost přistýlek.
Stravování: snídaně – formou bufetu, večeře – servírovaná, bufet salátů, předkrmů a příloh, ovoce, zákusky (bufet v hlavní sezóně).


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pojích s klimatizací, ložní prádlo, ručníky, polopenzi, vstup do bazénu, zábavní a sportovní program a plážový servis. Plná penze: příplatek € 12/osoba/den. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 14/den. Postýlka: € 12/den (úhrada v CK). Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: sobota/sobota (na vyžádání libovolný). Zvířata: zakázána. Pláž: 20 m, hotelová i volně přístupná, jemný písek (přes silnici). Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 lehátka. Parkoviště: zdarma, uzavřené. Žel. stanice: Pozzuoli (10 km).

SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 12 let v hotelových pokojích, 30 % dospělí. GARDEN ROOM: 3. lůžko děti + dospělí v Garden room plná cena. 4. lůžko děti do 12 let 50%, dospělí 30% sleva.

PROVÉST OBJEDNÁVKU