Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

RESIDENCE HOTEL STELLA DEL SUD ***


Leží přímo u dlouhé písčité pláže s oblázky, v tiché zátoce Caprioli, 4 km od městečka Palinuro. Středisko se rozkládá na mírném svahu, kde jsou v husté zeleni umístěny jednotlivé vilkové domy s apartmány.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, 2 bary, 2 restaurace, tenisový kurt, minifotbalové a volejbalové hřiště, obchod se suvenýry, pianobar, hotelová pláž, kde je pro každý apartmán rezervován slunečník, lehátko a plážové křeslo, potápění s instruktorem, parkoviště. Od 17/6 do 16/9 je k dispozici miniclub pro děti a hosté mají možnost zúčastnit se bohatého sportovního a zábavního programu. Klienti mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci, kde je jídlo podávané formou bufetu. Příplatek za snídani činí € 6/osoba/den, oběd nebo večeři € 16 osoba/den včetně jednoho nápoje (nutno objednat předem, úhrada na místě).
APARTMÁNY: Prakticky zařízené, mají kuchyňský kout, sociální zařízení, stropní ventilátor, televizi a terasu s výhledem na moře.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Obývací pokoj s manželským lůžkem a s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou.
Apartmán pro 2-6 osob (bilo): Obývací pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou či palandou a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5. a 6. lůžka (zdarma, na vyžádání).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU