Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE BOUGAINVILLAE

RESIDENCE BOUGAINVILLAE


Tato rezidence se nachází na Smaragdovém pobřeží v proslulém luxusním městečku Porto Cervo přibližně 300 m od turistického přístavu, 250 m od pláže Dei gigli (Liliová pláž) a 600 m od známé pláže Cala Granu. Všechny pláže jsou veřejně přístupné, s jemným pískem a skalisky vhodnými pro potápění.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Přijímací kancelář, bazén, prádelna (na žetony), Wi-Fi internet, snack bar s restaurací, v okolí restaurace, bary, různé obchody.
APARTMÁNY: Jsou uspořádány do tří tříposchoďových celků, odlišně zařízené. Všechny apartmány mají kuchyňský kout, příslušenství, telefon, televizi, trezor (zdarma), fén a klimatizaci (za příplatek € 50/týden v mono a bilo, € 60/týden v trilo). Apartmány v přízemí mají verandu, ve vyšších patrech terasu, všechny se zahradním nábytkem.
Apartmán pro 2 osoby (mono A): Místnost s kuchyňským koutem, 2 samostatná lůžka, nebo dvoulůžková rozkládací pohovka.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo B): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou rozkládací pohovkou nebo 2 samostatnými rozkládacími křesly a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 4 osoby (trilo C): Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky.
Apartmán pro 5 osob (trilo D): Velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkovým křeslem, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU