Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL ATLANTIS BAY *****

HOTEL ATLANTIS BAY *****


Luxusní hotel s bazénem a vyjímečným interierovým vybavením doporučujeme především náročnější klientele toužící po kvalitních službách, které nabízíme na nejkrásnějším místě Sicílie. Hotel je situovaný v překrásné zátoce Baia di Taormina a zároveň pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra Taorminy.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: Bazén s velkou terasou ke slunění, odkud je nádherný výhled na mořský záliv a okolí Taorminy, TV sál, výtah, kongresový sál, pianobar, fitness, Beauty center, bar a velice elegantní restaurace s mezinárodní kuchyní a sicilskými specialitami, která je situovaná na terase s výhledem na moře i uvnitř hotelu.
HOTELOVÉ POKOJE: Elegantně zařízené s dřevěnou podlahou, mramorovou koupelnou, klimatizací, TV sat a terasou nebo balkonem se zahradním nábytkem. Junior suite mají navíc obývací pokoj.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, použití bazénu, lehátek a slunečníků.
Snídaně: příplatek € 26 osoba/den (úhrada v CK). Večeře: příplatek € 55 osoba/den (úhrada v CK). Postýlka: zdarma (na vyžádání). Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: libovolný (min. 3 dny), v období E min. 7 dní. Zvířata: zakázána. Pláž: vstup do moře je po schůdkách přímo z hotelové terasy, vedle hotelu je malá pláž s hrubým pískem a útesy. Plážový servis: zdarma v hotelu Mazzaro’ Sea Palace (100 m), 1 slunečník a 2 lehátka pro pokoj. Parkoviště: zdarma (do vyčerpání míst). Žel. stanice: Taormina-Giardini (8 km). Letiště: Catania (35 km).
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 2 let (mimo stravy), 50 % děti 2-12 let, 30 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA: při zakoupení 4denního pobytu v termínu 19/3-8/5 nebo 30/9-15/11 zaplatíte pouze 3 dny.
PRO NOVOMANŽELE: lahev perlivého vína a ovocný košík zdarma.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10 % za včasný nákup do 30. 4. 2011 (mimo období D-E).
(Nabídky nelze kombinovat)

PROVÉST OBJEDNÁVKU