Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL MAZZARO´SEA PALACE *****

HOTEL MAZZARO´SEA PALACE *****


Luxusní a elegantní hotel sousedící s hotelem Atlantis Bay. Tento komplex doporučujeme zejména náročnější klientele. Hotel má soukromou pláž ohraničenou útesy a leží přibližně 250 m od lanovky, která vede přímo do historického centra perly Sicílie - Taorminy.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: Bazén s velkou terasou ke slunění, TV sál, výtah, bar a velice elegantní restaurace s mezinárodní kuchyní a především se sicilskými specialitami situovaná na terase s výhledem na moře i uvnitř hotelu, fitness centrum, Wellness Spa, kongresový sál a hotelová pláž se slunečníky a lehátky.
HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 88 elegantně zařízených pokojů, z nichž některé suites mají vlastní bazén s výhledem na moře. Hotelové pokoje mají terasu nebo balkon se zahradním nábytkem a okouzlujícím pohledem na krásnou zátoku, mramorovou koupelnu, klimatizaci, dřevěnou podlahu, minibar a TV sat. Junior suite mají navíc obývací pokoj.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, použití bazénu, lehátek a slunečníků u bazénu a na pláži. Snídaně: příplatek € 26/osoba/den (úhrada v CK). Večeře: příplatek € 55 osoba/den (úhrada v CK). Junior suite: příplatek € 140 den/pokoj v A, € 170 v B-D, € 190 v E. Postýlka: zdarma (na vyžádání). Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Pobyt: libovolný (min. 3 dny), v období E (min. 7 dní). Zvířata: zakázána. Pláž: hotelová, hrubý písek s oblázky, ohraničená útesy. Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 lehátka pro pokoj. Parkoviště: poblíž hotelu (za poplatek). Žel. stanice: Taormina-Giardini Naxos (8 km). Letiště: Catania (35 km).
SLEVY SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 2 let (mimo stravy), 50 % děti 2-12 let, 30 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA: při zakoupení 4denního pobytu v termínu 19/3-8/5 nebo 30/9-15/11 zaplatíte pouze 3 dny.
PRO NOVOMANŽELE: lahev perlivého vína a ovocný košík zdarma.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10 % za včasný nákup do 30. 4. 2011 (mimo období D-E).
(Nabídky nelze kombinovat)

PROVÉST OBJEDNÁVKU