Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGE HOLIDAY CLUB NAXOS

VILLAGE HOLIDAY CLUB NAXOS


Moderní vilkový komplex s bazénem nacházející se přímo v centru turistického letoviska Giardini Naxos a 200 m od písčité pláže. Celé prázdninové středisko je umístěno v krásné zahradě se subtropickými porosty, kde jsou umístěné řadové vilky a sportovní zařízení. Úchvatné městečko Taormina, kam pravidelně jezdí linkový autobus, leží jen 6 km od komplexu.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a skládacími lehátky, restaurace, bar, amfiteátr, recepce, posilovna, 2 tenisové kurty, minifotbalové a volejbalové hřiště, dětský koutek, stolní tenis, minimarket, plážový servis, Beauty center. Možnost výletů, zapůjčení aut, transferů a jiných turistických služeb.
KLUBOVÁ KARTA: Od 14/6 do 15/9 za povinný poplatek € 35/osoba, děti 7-12 let € 17,50 (úhrada v CK), zdarma pro děti do 7 let. Umožňuje volný vstup do bazénu se slunečníky a skládacími lehátky (až do vyčerpání míst) a po celé léto možnost účastnit se aerobiku, aquaerobiku, výuky latinskoamerických tanců, sportovních turnajů, zábavních a hudebních programů pro děti a pro dospělé.
APARTMÁNY: Celkem 252 apartmánů je vybaveno klimatizací, telefonem, televizí, kuchyňským koutem, koupelnou a verandou nebo balkonem se zahradním nábytkem. Možnost připojení na internet.
Typ Magnolia – pro 2-3 osoby: Umístěn v přízemí, má 3 lůžka, kuchyňský kout a koupelnu.
Typ Lilium – pro 3-4 osoby: Dvoupodlažní, v přízemí je kuchyňský kout a francouzské lůžko (šířka 140 cm), WC a umyvadlo, v 1. patře 2 lůžka, koupelna a balkon.
Typ Bouganville – pro 4-5 osob: Dvoupodlažní, v 1. patře je obývací pokoj s kuchyňkou, balkonem a 1 lůžkem oddělený vyšší stěnou od místnosti se 2 lůžky a koupelnou. Ve 2. patře je podkroví se 2 lůžky, koupelnou a panoramatickou terasou.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU