Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > APULIE - Gargano > VIESTE > RESORT PUGNOCHIUSO ****

RESORT PUGNOCHIUSO ****


Proslulý prázdninový komplex situovaný přímo u moře v jedné z nejkrásnějších zátok Národního parku Gargana, 20 km od Vieste a 28 km od města Mattinata. Na ploše 150 ha najdete veškeré služby pro prožití dokonalé dovolené. Komplex je rozdělen na několik částí skládajících se z hotelu, vilkových rezidencí, obchodního a sportovního centra.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: V komplexu se nacházejí 3 bazény, z nichž 1 je olympijský a 1 pro děti, se slunečníky a lehátky, 6 barů, 4 restaurace, recepce s bohatým výběrem výletů, kongresový sál pro 700 osob, obchodní centrum „La Piramide“, diskotéka, beauty center, 2 minifotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, pianobar, Wi-Fi, 2 hotelové pláže s možností zapůjčit si kánoe, surf a plachetnice, plážové volejbalové hřiště, kluby pro děti a celodenní zábavní a sportovní program. Jmenované služby jsou garantované v termínu 6/6 až 27/9, v ostatních obdobích mohou být tyto služby zredukovány nebo zrušeny.
KLUBOVÁ KARTA: Zdarma. Prostřednictvím klubové karty je možné využívat bazény se slunečníky a lehátky, všechna sportovní zařízení s trenéry (individuální použití je za poplatek) a dopravu vláčkem v rámci objektu. Dále umožňuje zúčastnit se aerobiku, výuky tanců a bohatého zábavního programu pro dospělé a pro děti.
VILKY „DELLE MACINE“ jsou krásně a moderně zařízeny, mají klimatizaci zdarma, prostornou verandu s barbecue, se zahradním nábytkem, slunečníkem a lehátky, vlastní příslušenství, kompletně vybavený kuchyňský kout, trezor, mikrovlnnou troubu, pračku, fén, telefon, Wi-Fi a televizi se satelitním a Sky příjmem.
Vilka pro 2 osoby (mono A): Pokoj s manželským lůžkem.
Vilka pro 2-4 osoby (bilo A): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
RESIDENCE „BELVEDERE“ tvoří nově postavené řadové apartmány s panoramatickým výhledem. Apartmány, obklopené zelení, jsou nově zařízeny, mají klimatizaci zdarma, prostornou verandu se zahradním nábytkem, vlastní příslušenství, kompletně vybavený kuchyňský kout, trezor, pračku, fén, telefon, Wi-Fi a televizi se satelitním a Sky příjmem.
Apartmán pro 2 osoby (mono B): Pokoj s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo B): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
Apartmán pro 4-6 osob (trilo B): Ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€) Cena apartmánu zahrnuje: ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, plážový servis, internetové připojení, klimatizaci, spotřebu el. proudu, plynu a vody. Závěrečný úklid apartmánu: povinný poplatek € 45/mono, € 65/bilo, € 80/trilo. Klubová karta: zdarma. Postýlka: € 40/týden. Pobyt: neděle/neděle. Kauce: € 200, vratná. Malá zvířata: povolena, mimo společenské prostory, příplatek € 60/týden. Pláž: 0-600 m, hotelová, písek, oblázky, útesy. Plážový servis: zdarma 1 slunečník, 1 lehátko a 1 křeslo (1. a 2. řada za poplatek). Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu. Žel. stanice: San Menaio (60 km). SPECIÁLNÍ SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP DO 31/5/2014: 15 %
PROVÉST OBJEDNÁVKU