Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > KALÁBRIE > BRIATICO > HOTEL RESIDENCE GREEN GARDEN - Apartmány

HOTEL RESIDENCE GREEN GARDEN - Apartmány


Prázdninové středisko Green Garden se nachází nedaleko rybářského městečka Briatico (500 m) a pár metrů moře. Rozprostírá se na ploše 30 ha. Jak napovídá jeho název, jedná se o klidné místo plné pohody, protknuté svěžím stínem a vůní olivovníků, pomerančovníků a oleandrů. Prostorné verandy apartmánů vybízejí k příjemnému posezení. V této oblasti obzvlášť velmi teplé moře nabízí možnost slunění a rybaření. K projížďkám na moři je možné pronajmout si gumové čluny, loďky, šlapadla anebo windsurfingy.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s hydromasáží, bar, restaurace, tenisový kurt, minifotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, dětský koutek, úschovna cenných předmětů, od 4/6 do 17/9 bohatý animační program, kolektivní výuka tanců a sportů, privátní vybavená pláž, možnost pronájmu vodních plavidel, potápění a plnění kyslíkových lahví nebo výletů lodí. Hostům se nabízí možnost stravování v restauraci za příplatek € 21/osoba/den polopenze (děti do 12 let € 12), € 26 plná penze (děti do 12 let € 14).
APARTMÁNY jsou přízemní s verandou, různě rozmístěny v zeleni. Středisko nabízí ubytování ve 3 kategoriích vilek s vlastním příslušenstvím a vybavenou kuchyňkou.
V 1 – pro 2-3 osoby (bilo): Obývací pokoj s kuchyňkou a 1 lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace zdarma.
V 2 – pro 2-4 osoby (trilo): Obývací pokoj s kuchyňkou, ložnice s manželským lůžkem a dvoulůžkový pokoj.
V 3 – pro 2-4 osoby (trilo): Stejný jako V 2, ale má verandu se zahrádkou a klimatizaci (za příplatek € 5/den).


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: spotřebu el. proudu, plynu a vody, použití tenisového kurtu, stolního tenisu, bocce a animační program. Závěrečný úklid apartmánu: povinný poplatek € 20/apartmán (úhrada na místě). Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek € 8/výměna Ručníky: vlastní nebo za příplatek € 12/výměna. Postýlka: € 50/týden. Pobyt: sobota/sobota. Kauce: € 50, vratná. Zvířata: zakázána. Pláž: 100 m, soukromá i volně přístupná, písčitá. Plážový servis: povinný příplatek za 1 slunečník a 2 lehátka € 20/týden/osoba do 4/6 a od 17/9, v ostatních obdobích € 25. Parkoviště: zdarma, před objektem. Žel. stanice: Briatico (1 km).

PROVÉST OBJEDNÁVKU