Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > SARDINIE > BADESI • VALLEDORIA > VILLAGGIO BAIA DELLE MIMOSE ***/*

VILLAGGIO BAIA DELLE MIMOSE ***/*


Klidné prázdninové středisko situované přímo u písčité pláže v severní části Sardinie mezi turistickými městy Badesi a Valledoria. Celý komplex se skládá z různých řadových a samostatných vilek obklopených bohatou vegetací a z hotelové části.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Olympijský bazén se slunečníky a lehátky, bazén s hydromasáží, restaurace, pizzerie, bar, market, obchody s typickými produkty, 3 tenisové kurty, minifotbalové a basketbalové hřiště, dětský koutek, TV sál, stolní tenis, hotelová pláž a parkoviště.
KLUBOVÁ KARTA: Od 12/6 do 11/9 za povinný poplatek € 15/osoba/týden (úhrada na místě), zdarma děti do 6 let a osoby nad 60 let. Umožňuje volný vstup do bazénů se slunečníky a lehátky, do miniclubu pro děti, použití sportovních zařízení a po celé léto možnost účastnit se výuky jízd na kánoích, windsurfingu, latinskoamerických tanců, aerobiku, zábavních vystoupení a kabaretů, výletů a využít bezplatný odvoz do vybraných historických městeček.
APARTMÁNY se nacházejí ve vilkách v přízemí nebo vyšším patře s verandou. Mají kuchyňský kout a vlastní příslušenství. Jsou rozličně vybaveny.
Apartmán pro 2 osoby (mono): Obývací pokoj s rozkládacím manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Obývací pokoj se 2 rozkládacími manželskými lůžky.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou.


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€) Cena apartmánu zahrnuje: ubytování a ložní prádlo. Klubová karta: viz popis. Povinné poplatky: spotřeba el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu € 45/mono, € 55/bilo, € 65/trilo (úhrada na místě). Pobyt: sobota/ sobota. Kauce: € 100, vratná. Malá zvířata: povolena, (mimo společenské prostory). Pláž: cca 0-200 m písčitá, volně přístupná i hotelová. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu. Přístav, žel. stanice: Olbia (85 km), odvoz za poplatek.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA za včasný nákup do 30. 4. 2010 – povinné poplatky ZDARMA (mimo období H).
SPECIÁLNÍ SLEVA 50 % z levnějšího týdne při zakoupení 14denního pobytu v období do 26/6 a od 28/8.
PROVÉST OBJEDNÁVKU