Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > SARDINIE > BADESI • VALLEDORIA > VILLAGGIO BAIA DELLE MIMOSE ***/* HOTEL

VILLAGGIO BAIA DELLE MIMOSE ***/* HOTEL


Klidné prázdninové středisko situované přímo u písčité pláže v severní části Sardinie mezi turistickými městy Badesi a Valledoria. Celý komplex se skládá z různých řadových a samostatných vilek obklopených bohatou vegetací a z hotelové části.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Olympijský bazén se slunečníky a lehátky, bazén s hydromasáží, restaurace, pizzerie, bar, market, obchody s typickými produkty, 3 tenisové kurty, minifotbalové a basketbalové hřiště, dětský koutek, TV sál, stolní tenis, hotelová pláž a parkoviště.
KLUBOVÁ KARTA: Od 12/6 do 11/9 za povinný poplatek € 15/osoba/týden (úhrada na místě), zdarma děti do 6 let a osoby nad 60 let. Umožňuje volný vstup do bazénů se slunečníky a lehátky, do miniclubu pro děti, použití sportovních zařízení a po celé léto možnost účastnit se výuky jízd na kánoích, windsurfingu, latinskoamerických tanců, aerobiku, zábavních vystoupení a kabaretů, výletů a využít bezplatný odvoz do vybraných historických městeček.
APARTMÁNY se nacházejí ve vilkách v přízemí nebo vyšším patře s verandou. Mají kuchyňský kout a vlastní příslušenství. Jsou rozličně vybaveny.
Apartmán pro 2 osoby (mono): Obývací pokoj s rozkládacím manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Obývací pokoj se 2 rozkládacími manželskými lůžky.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou.


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€) Cena hotelu zahrnuje: ubytování v apartmánech s polopenzí formou bufetu, ložní prádlo a ručníky, spotřebu el. proudu, plynu, vody a úklid apartmánu. Klubová karta: viz popis. Plná penze: příplatek € 10/osoba/den. Postýlka: zdarma (na vyžádání). Klimatizace a TV: příplatek € 5/osoba/den. Nápoje: víno a min. voda zdarma. Pobyt: sobota/sobota. Zvířata: zakázána. Pláž: cca 0-200 m písčitá, volně přístupná i hotelová. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: zdarma, uvnitř komplexu. Přístav, žel. stanice: Olbia (85 km), odvoz za poplatek.
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 2 let (včetně stravy), 50 % děti 2-12 let, 30 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA 5 % za včasný nákup do 30. 4. 2010 (mimo období J).
PROVÉST OBJEDNÁVKU