Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO CAMPING IL GABBIANO

VILLAGGIO CAMPING IL GABBIANO


Klidné a velmi pěkně udržované prázdninové středisko je situováno přímo na břehu Tyrhénského moře s dlouhou písčitou a oblázkovou pláží a obklopeno typickou kalábrijskou krajinou. Leží přibližně 1 km od turisty velmi oblíbeného města Scalea, kam vede promenáda. Skládá se z kempinku a bungalovů. Celý objekt je oplocen a ponořen do velkého parku, který poskytuje odpočinek a příjemné posezení ve stínu eukalyptů. Ideální místo pro rodiny s dětmi.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Recepce, restaurace, pizzerie, bar, TV sál, trafika, minimarket, prádelna, dětský koutek, stolní tenis, minifotbalové hřiště a privátní pláž se slunečníky, plážovými křesly a plážovým volejbalovým hřištěm. V červenci a srpnu je ve středisku pořádán zábavní program.
BUNGALOVY: Jedná se o jednoduché chatky s kuchyňským koutem, malou koupelnou se sprchou a WC. Všechny mají zastíněnou prostornou verandu se stolkem a židlemi k posezení venku. Možnost klimatizace za příplatek € 5/bungalov/den (na vyžádání).
Bungalov pro 2-4 osoby (mono): Vstupní obývací místnost s manželským lůžkem a palandou. Uzamykatelná kuchyňka je umístěna na verandě.
Bungalov pro 2-4 osoby (bilo): Vstupní obývací místnost s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a malý pokoj s palandou, nebo vstupní obývací místnost s palandou a pokoj s manželským lůžkem. Kuchyňský kout je umístěn ve vstupní místnosti.
Bungalov pro 4-6 osob (bilo): Vstupní obývací místnost s palandou a pokoj s manželským lůžkem a palandou. Kuchyňský kout je umístěn ve vstupní místnosti.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena bungalovu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena bungalovu za 1 týden (€)

 

PROVÉST OBJEDNÁVKU