Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

MARMORATA VILLAGE ***


Tento hotel se službou ALL INCLUSIVE se nachází na severu Sardinie – 5 km od centra města Santa Teresa di Gallura a 65 km od letiště Olbia. Leží přímo u azurově zbarveného moře s písčitou hotelovou pláží naproti Korsice a je obklopen dosud nenarušenou přírodou.

ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: V hotelovém komplexu Marmorata Village jsou zdarma k dispozici 2 bazény, bazénpro děti, 15 tenisových kurtů, lukostřelba, kánoe,windsurfing, plachetnice, basketbalové, volejbalové a minifotbalové hřiště, stolní tenis, bocce, bohatý animační program, dětský klub, hotelový plážový servis seslunečníky, plážovými křesly, barem a restaurací, recepce s vícejazyčným personálem, klimatizované veřejné prostory, TV sál. Dále pak zde najdete 2 bary, 4 restaurace, kde se nabízí typické sardské rybí, masové a zeleninové speciality servírované formou bufetu, pokrmy na grilu, ovoce a zákusky a vše je doprovázené sardským vínem a min. vodou v neomezeném množství. Vybavení pro konference: taneční sál, konferenční místnosti amožnostpořádání banketů. Služby na vyžádání: cateringové služby a pomoc s cestovními záležitostmi. Za poplatek:půjčovna aut, motorek, kol, výlety, internet point, noční osvětlení hřišť, kyvadlová přepravana letiště.

POKOJE: Ve středisku je k dispozici 598 prostorných pokojů pro 1-5 osob, s klimatizací, telefonem, fénem, televizí, vlastním příslušenstvím a terasa se zahrádkou s nezapomenutelným výhledem na moře.

ALL INCLUSIVE: Marmorata Village nabízí 3 typy ALL INCLUSIVE:
ALL INCLUSIVE LIGHT: příplatek € 45/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB: příplatek € 90/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS: příplatek € 160/osoba/týden - zahrnuje všechny typy alkoholických a  nealkoholickým nápojů, likérů a koktejlů (mimo vybraných typů whisky, koňaků a šampaňského).
Cena pro děti od 2 do 12 let € 45/osoba/týden (do 2 let zdarma)
All Inclusive je fakultativní, musí si jej však zakoupit všichni klienti v pokoji. Konzumace je možná jen u baru a nesmí být nabízena tomu, kdo jej nemá uhrazen.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí, použití bazénů, všech sportovních zařízení, plážového servisu a animační program. Nápoje: víno a min. voda zdarma. Pobyt: libovolný. Pláž:  pod střediskem, písčitá hotelová zátoka. Plážový servis: zdarma slunečníky a plážová křesla. Parkoviště: zdarma, před komplexem. Letiště: Olbia  (65 km).
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 12 let včetně stravy, 25 % dospělí.
SLEVY NA 4. LŮŽKU: děti do 2 let zdarma, 50 % děti 2-12 let, 25 % dospělí.

Cena transferu z letiště v Olbia: € 140 1-4 pax, € 215 5-8 pax, kolektivní transfer v pátek € 45 pax/cesta.

PROVÉST OBJEDNÁVKU