Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGE OASI AZZURRA

VILLAGE OASI AZZURRA


Oblíbená moderní rezidence Oasi Azzurra leží přímo u moře u vesničky San Saba na pobřeží Tyrhénského moře mezi Punta Faro a Capo Milazzo, v nejsevernější části ostrova Sicílie, pouhých 15 km od města Messiny. Letovisko je známé rovněž svými písečnými dunami, které jako by se opíraly o skalní útesy. Z rezidence je krásný pohled na Kalábrii a Liparské ostrovy, které jsou odtud snadno dosažitelné. San Saba je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro uskutečnění výletů do mnoha proslulých míst Sicílie.

  • pláž 10 m
  • letiště 95 km Catania
  • městečko 100 m San Saba, 15 km Messina
  • nákupní možnosti v hotelu, 1 km San Saba

 

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY
- bazén s lehátky
- vyhlášená rybí restaurace, bar s vynikající zmrzlinou
- pizzerie
- market
- prádelna
- recepce, Wi-Fi zdarma v baru, restauraci a na pláži
- fitness, tenisový kurt, stolní tenis, beach volley
- nabídky výletů lodí a autobusem
- možnost zapůjčení motorek, kol, šlapadel a motorových člunů
- možnost surfování a potápění
- animační program pro děti a pro dospělé a diskotéka

STRAVOVÁNÍ
Možnost přiobjednání večeří nebo obědů za příplatek € 18/osoba/den a snídaní € 5/osoba/den (úhrada v CK). Bohaté kontinentální snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované, výběr ze tří 1. a 2. chodů včetně salátu, ovoce a ½ l vody a ¼ vína.

PLÁŽ: Přímo před apartmánovým komplexem (přes silnici) se nachází písčitá hotelová pláž s malými útesy, kde je pro každý apartmán zdarma k dispozici 1 slunečník a 2 lehátka.

UBYTOVÁNÍ
Komplex vlastní celkem 60 nově zařízených apartmánů (z nichž 2 bezbariérové) s prostornými terasami, kuchyňským koutem, televizí, telefonem a koupelnou. Možnost klimatizace (příplatek viz ceník).
Apartmány pro 2-4 osoby (mono): Obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou. Možnost 3. a 4. lůžka (příplatek viz ceník).
Apartmány pro 2-5 osob (bilo): Obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou, ložnice. Možnost 5. lůžka (příplatek viz ceník).
Apartmán pro 4-7 osob (trilo): Obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou, 2 ložnice. Možnost 7. lůžka (příplatek viz ceník).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU