Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

RESIDENCE COSTA RIPA


Moderní rezidenční komplex s bazénem. Rozkládá se na panoramatickém místě, přibližně 50 m nad dlouhou písčitou pláží, pozvolna se svažující do moře. Rezidence je obklopena palmami a hustou zelení a leží 1,5 km od historického městečka Rodi Garganico. Na pláž vede příjemná zastíněná cesta, je možno využít i bezplatného odvozu.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, minimarket, bar u bazénu a na pláži, recepce, TV sál, 2 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, hotelová pláž, miniclub pro děti a amfiteátr. Možnost přikoupení večeří nebo obědů formou bufetu včetně vína a min. vody za příplatek € 16 osoba/den, sleva 50 % děti 6-12 let, zdarma děti do 6 let. Příplatek za snídani € 5/ osoba/den (úhrada v CK).
KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty Polycastrum Viaggi zdarma. Umožňuje použití bazénů, slunečníků a lehátek, kanoí a šlapadel na hotelové pláži, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka nebo plážová křesla, a použití všech sportovních zařízení. Po celý den i večer je připraven bohatý sportovní a společenský program, výuka sportů, tanců a jiné zábavy.
APARTMÁNY PRO 2-6 OSOB (bilo) jsou standardně vybavené, mají vlastní příslušenství a verandu nebo balkon se zahradním nábytkem. Skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem se 2 lůžky a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5 a 6. lůžka (za příplatek).


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu. Ložní prádlo a ručníky: € 15 osoba/výměna. Klubová karta: zdarma. Přistýlka: € 60/týden (úhrada v CK). Postýlka: € 36/týden (úhrada na místě). Pobyt: neděle/neděle nebo sobota/sobota. Kauce: € 100, vratná. Malá zvířata: povolena mimo společenské prostory, příplatek € 5/den. Pláž: cca 250 m, soukromá, písčitá (odvoz zdarma). Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 lehátka nebo plážová křesla pro apartmán. Parkoviště: zdarma, před rezidencí (do vyčerpání míst) nebo uvnitř rezidence € 4/den. Žel. stanice: Rodi Garganico (5 km), odvoz zdarma.

PROVÉST OBJEDNÁVKU