Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > APULIE - Gargano > VIESTE > RESIDENCE SABBIA D´ORO

RESIDENCE SABBIA D´ORO


Velmi žádaná rezidence umístěná poblíž hlavní pobřežní promenády města Vieste. Apartmány jsou zcela obklopeny oleandry a eukalypty a leží přibližně 300 m od kouzelné pláže, která je turisty vyhledávaná pro svůj jemný zlatavý písek a pozvolný přístup do moře. Dominantou pláže je pyšný vápencový Vrchol světa „Pizzomunno”, který vznikl působením větru a vody, stejně jako mnoho dalších jedinečných útvarů Gargana, zvaných Faraglioni. Centrum velmi oblíbeného města Vieste, navštěvovaného pro krásné historické jádro, přístav a mnoho výtečných restaurací, leží necelý kilometr od rezidence.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s barem, slunečníky a lehátky, recepce, dětský koutek, venkovní sprchy, barbecue, prádelna a parkoviště. Poblíž najdete lákavé obchůdky, vyhlášené rybí restaurace, pizzerie, příjemné bary, různorodé pláže, které se večer promění v diskotéky, a další různá zábavní a sportovní zařízení.
APARTMÁNY jsou pěkně zařízeny, mají kuchyňský kout, vlastní příslušenství a zastíněnou verandu se zahradním nábytkem a barbecue. Možnost klimatizace za příplatek € 50/týden.
Apartmány pro 2 osoby (mono): Ložnice s manželským lůžkem a kuchyňským koutem.
Apartmány pro 2 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a vstupní pokoj s kuchyňským koutem.
Apartmány pro 2-4 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem, vstupní pokoj s kuchyňským koutem a palandou.
Apartmány pro 4-6 osob (trilo): Ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj a vstupní pokoj s kuchyňským koutem. V případě 5. a 6. lůžka je v pokoji palanda.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: ubytování a použití bazénu (od 13/6 do 12/9). Povinné týdenní poplatky: spotřeba el. proudu, plynu, vody v období A € 40 mono/bilo2, € 50 bilo/trilo, v ostatních obdobích € 70 mono/bilo2, € 80 bilo/trilo (úhrada na místě). Závěrečný úklid: povinný poplatek € 40/apartmán (úhrada na místě). Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek € 10/osoba/výměna (úhrada na místě). Přistýlka/postýlka: € 50/týden. Pobyt: sobota/sobota. Kauce: € 100, vratná. Malá zvířata: povolena, příplatek € 35/týden. Pláž: 300 m, soukromá i volně přístupná, písčitá, skalnaté útesy. Plážový servis: za poplatek € 30/týden pronájem 1 slunečníku, lehátka a skládacího křesla včetně odvozu. Parkoviště: zdarma 1 parkovací místo pro apartmán, každé další € 35/týden, uzavřené. Žel. stanice: San Menaio (25 km). Letecká doprava: www.smartwings.com, www.wizzair.com. Autobusová doprava: z ČR od 2900 Kč (zpáteční jízdenka).
*Pobytová taxa: povinný poplatek od 14 let € 0,60/den (úhrada na místě, max 10 dní)

ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT

PROVÉST OBJEDNÁVKU