Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > PRÁZDNINOVÉ CENTRUM TANKA VILLAGE GOLF & SPA ****

PRÁZDNINOVÉ CENTRUM TANKA VILLAGE GOLF & SPA ****


Proslulý a velice kvalitní a rozlehlý prázdninový komplex situovaný na chráněném území v jedné z nejkrásnějších přímořských lokalit jižní Sardinie - Villasimius, přímo u písčité pláže s bílým pískem poblíž ostrovů Serpentara a Dei Cavoli. Celý 43ha resort s 903 pokoji je obklopen bohatě zbarvenými subtropickými porosty a protknut pěšími uličkami a promenádami. Do centra města Villasimius vzdáleného jen 1 km je zajištěn také odvoz.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY / KLUBOVÁ KARTA: V komplexu se nachází olympijský bazén a bazén pro děti se slunečníky a lehátky, 5 barů, lounge a koktail bar, 5 restaurací, z nichž 1 pro děti. Prostřednictvím klubové karty, kterou mají klienti Polycastrum Viaggi zdarma, je možné využívat bazény, 6 tenisových kurtů, fotbalové a 2 minifotbalové hřiště, 2 volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, bocce, minigolf s 9 jamkami, fitness pod širým nebem, diskotéku, baby club pro děti do 4 let, miniclub pro děti od 4 do 12 let, junior club a zúčastnit se kurzů tance, tenisu, plavání, lukostřelby, jízd na kánoích, windsurfingu a celodenního zábavního programu. Dále zde najdete golfové hřiště s 18 jamkami, různé obchody, kadeřníka, Spa u moře, Beauty farm s několika bazény, prádelnu, potápěčské centrum, internet point, baby sitting, privátní pláž a veškerý plážový servis, kancelář zajišťující transfery, výlety a zapůjčení lodí a vodních plavidel, motorek, kol a aut. Veškeré placené služby se platí kreditní kartou Tanka Card, kterou klienti obdrží při svém příjezdu do hotelu.
Casbah Standard (mono pro 2-3 osoby): Celkem 302 apartmánů je situováno 200-400 m od moře, v centrální části komplexu, v přízemí nebo 1. patře. Skládají se z ložnice s gaučem, obývacího pokoje a koupelny. Mají klimatizaci, telefon, TV sat, fén, trezor a lednici.
Casbah Superior  (mono pro 2-3 osoby): Stejně vybavené, leží 200-300 m od pláže a některé mají balkon.
Monte Superior (mono pro 2-3 osoby): Celkem 65 apartmánů leží 400-600 m od pláže a centrální části. Jsou přízemní s verandou a mají ložnici s manželským lůžkem a gaučem, vlastní příslušenství, klimatizaci, telefon, TV sat, fén, trezor a lednici.
Monte Garden (mono pro 2-3 osoby): Stejně vybavené, umístěné na panoramatickém místě, 600-800 m od pláže.
Dimora Standard (bilo pro 2-5 osob): Nacházejí se ve dvoupatrových domcích s výtahem v centrální části komplexu a 400 m od pláže. Mají 2 příslušenství, ložnici a obývací pokoj s gaučem, klimatizaci, telefon, TV sat, fén, trezor, lednici a terasu. Min. obsazenost 4 osobami.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€) Pobyt: libovolný, v období E-F min. 7 dní, libovolný. Pláž: 0 m, hotelová i volně přístupná, písčitá. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: zdarma. Letiště/přístav/žel. stanice: Cagliari (54 km).
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 6 let (včetně stravy), 50 % děti 6-12 let, 30 % děti 12-16.
SPECIÁLNÍ SLEVA 20 % ZA VČASNÝ NÁKUP DO 28.2.2011

NOVINKA - PRO NÁROČNÉ

PROVÉST OBJEDNÁVKU