Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE PANDA

RESIDENCE PANDA


Nevelký apartmánový komplex, umístěný v klidné pobřežní části městečka Santa Maria del Cedro. Je tvořen dvoupodlažními budovami, které se nacházejí pouhých 300 m od Tyrhénského moře s písčitou a oblázkovou pláží. V blízkosti rezidence jsou kavárny a restaurace (doporučujeme ochutnat místní speciality, např. cedrátový likér). Jméno Santa Maria del Cedro vzniklo zásluhou hojného pěstování cedrátů, které zde mají pro růst nejlepší podmínky na světě. Rezidence je vhodná pro všechny, kteří hledají klid a pohodu.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Minimarket a parkoviště. Ve vzdálenosti 100 až 300 m najdete různé obchůdky, neapolské pizzerie, restaurace, bary a jiné služby.
APARTMÁNY jsou jednoduše a funkčně vybaveny. Přízemní apartmány mají verandu a apartmány ve vyšších patrech balkon s výhledem na okolní hory nebo na moře.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Vstupní obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelna a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-7 osob (trilo): Vstupní obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, koupelna, ložnice s manželským lůžkem a pokoj s palandou, kterou je možné rozložit. Možnost přistýlky (za příplatek).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU