Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE ONDA MARINA - Toscana

RESIDENCE ONDA MARINA - Toscana


Nově postavená, elegantní rezidence nacházející se v Toskánsku, v klidném prostředí městečka Marina di Pietrasanta nedaleko oblíbeného letoviska Forte dei Marmi. Toto místo, obklopené zelení a rezidečními vilami, nabízí mnoho příjemných restaurací a barů, lákavých obchůdků a krásné písčité pláže, vzdálené pouhých 900 m. 
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a plážovými křesly, zahrada, dětský koutek, recepce, Wi-Fi zdarma, bar, prádelna, výtah, půjčovna kol a parkoviště.
APARTMÁNY: Moderně zařízené, s balkonem, klimatizací nebo topením, TV sat, telefonem a vybaveným kuchyňským koutem nacházejícím se v obývacím pokoji společně s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Dále je zde ložnice s manželským lůžkem a koupelna s fénem. Typ B má výhled na bazén.
Ubytování přímo u moře


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: ložní prádlo a ručníky s výměnou 2x týdně, klimatizaci/topení, použití bazénu, spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu. Přistýlka: € 50/týden (nutno objednat předem, úhrada na místě). Postýlka: € 30/týden (nutno objednat předem, úhrada na místě). Kauce: € 100, vratná. Pobyt: sobota/sobota, při pobytu min. 3 dny příplatek € 40/apartmán (možno v období A-B). Malá zvířata: povolena, příplatek € 40. Pláž: cca 900 m, písčitá. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: zdarma, u rezidence. Žel. stanice: Pietrasanta (15 km).

PROVÉST OBJEDNÁVKU