Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > SARDINIE > OLBIA > AGRUSTOS VILLAGE ***

AGRUSTOS VILLAGE ***


Tento hotel se službou ALL INCLUSIVE se nachází na severu Sardinie 35 km pod městem a letištěm Olbia a pár kilometrů od turistického městečka San Teodoro. Hotelový komplex je obklopen bohatou subtropickou zelení a krásnými zahradami a od krásné písčité pláže je oddělen borovým hájem.

ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: V hotelovém komplexu Agrustos jsou zdarma k dispozici bazén pro dospělé a bazénpro děti se slunečníky a lehátky, 2 tenisové kurty, lukostřelba, kánoe,windsurfing, plachetnice, volejbalové hřiště, stolní tenis, bocce, bohatý animační program, dětský klub, hotelový plážový servis seslunečníky a lehátky, recepce s vícejazyčným personálem, klimatizované veřejné prostory, TV sál. Dále pak zde najdete 3 bary, restauraci, kde se nabízí typické sardské rybí, masové a zeleninové speciality servírované formou bufetu, pokrmy na grilu, ovoce a zákusky a vše je doprovázené sardským vínem a min. vodou v neomezeném množství. Za poplatek:půjčovna aut, motorek, kol, výlety, internet point, možnost dopravy do blízkých městeček a na letiště.

POKOJE: Ve středisku je k dispozici 150 řadových bungalovů obklopených zelení. Mají klimatizaci, telefon, fén, televizi, vlastní příslušenství a verandu. Většina bungalovů má 2 vchody a může být až pro 5 osob.

ALL INCLUSIVE: Agrustos Village nabízí 3 typy ALL INCLUSIVE:
ALL INCLUSIVE LIGHT: příplatek € 45/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB: příplatek € 90/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS: příplatek € 160/osoba/týden - zahrnuje všechny typy alkoholických a  nealkoholickým nápojů, likérů a koktejlů (mimo vybraných typů whisky, koňaků a šampaňského).
Cena pro děti od 2 do 12 let € 45/osoba/týden (do 2 let zdarma)
All Inclusive je fakultativní, musí si jej však zakoupit všichni klienti v pokoji. Konzumace je možná jen u baru a nesmí být nabízena tomu, kdo jej nemá uhrazen.


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí, použití bazénů, všech sportovních zařízení, plážového servisu a animační program. Nápoje: víno a min. voda zdarma. Pobyt: libovolný. Pláž:  300 m, hotelová i volně přístupná, písčitá. Plážový servis: zdarma slunečníky a lehátka. Parkoviště: zdarma. Letiště: Olbia  (35 km).
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 12 let včetně stravy, 25 % dospělí.
SLEVY NA 4. LŮŽKU: děti do 2 let zdarma, 50 % děti 2-12 let, 25 % dospělí.

Cena transferu z letiště v Olbia: € 80 1-4 pax, € 120 5-8 pax, kolektivní transfer v pátek € 40 pax/cesta.

PROVÉST OBJEDNÁVKU