Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > CALA BLU CLUB ****

CALA BLU CLUB ****


Tento hotelový komplex se službou ALL INCLUSIVE se nachází na severu Sardinie v zálivu Santa Reparata, 3,5 km od Santa Teresa di Gallura – původně rybářského městečka, které se v během pár let stal slavnou turistickou lokalitou. Cala Blu je obklopena zelení a postavena v typickém sardském stylu s úžasnými pohledy na moře a klidnou hotelovou zátoku, od které je vzdálena pouhých 300 m. Letiště Olbia je vzdálené 35 km.

ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: V hotelovém komplexu Cala Blu je zdarma k dispozici bazén slunečníky a lehátky, víceúčelové hřiště pro tenis, volejbal a minifotbal, kánoe,windsurfing, plachetnice, stolní tenis, bocce, bohatý animační program, diskotéka, dětský klub, hotelový plážový servis seslunečníky a lehátky, recepce s vícejazyčným personálem, klimatizované veřejné prostory, TV sál. Dále pak zde najdete bar, restauraci, kde se nabízí typické sardské rybí, masové a zeleninové speciality servírované formou bufetu, pokrmy na grilu, ovoce a zákusky a vše je doprovázené sardským vínem a min. vodou v neomezeném množství. Za poplatek:půjčovna aut, motorek, kol, výlety, internet point, možnost dopravy do městečka Santa Teresa di Gallura a na letiště.

POKOJE: Ve středisku je k dispozici 168 pokojů umístěných v přízemí nebo v 1. patře řadových vilek obklopených zelení. Mají 2-4 lůžka, klimatizaci, telefon, fén, televizi, trezor, lednici, vlastní příslušenství a verandu. Mají verandu nebo zahrádku.

ALL INCLUSIVE: Cala Blu Club nabízí 3 typy ALL INCLUSIVE:
ALL INCLUSIVE LIGHT: příplatek € 45/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB: příplatek € 90/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS: příplatek € 160/osoba/týden - zahrnuje všechny typy alkoholických a  nealkoholickým nápojů, likérů a koktejlů (mimo vybraných typů whisky, koňaků a šampaňského).
Cena pro děti od 2 do 12 let € 45/osoba/týden (do 2 let zdarma)
All Inclusive je fakultativní, musí si jej však zakoupit všichni klienti v pokoji. Konzumace je možná jen u baru a nesmí být nabízena tomu, kdo jej nemá uhrazen.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí, použití bazénu, všech sportovních zařízení, plážového servisu a animační program. Nápoje: víno a min. voda zdarma. Pobyt: libovolný. Pláž:  300 m, hotelová písčitá zátoka. Plážový servis: zdarma slunečníky a lehátka až do vyčerpání. Parkoviště: zdarma. Letiště: Olbia  (35 km).
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 12 let včetně stravy, 25 % dospělí.
SLEVY NA 4. LŮŽKU: děti do 2 let zdarma, 50 % děti 2-12 let, 25 % dospělí.

Cena transferu z letiště v Olbia: € 140 1-4 pax, € 215 5-8 pax, kolektivní transfer v pátek € 45 pax/cesta.

PROVÉST OBJEDNÁVKU