Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > BRUCOLI VILLAGE ****

BRUCOLI VILLAGE ****


Velice vyhledávané prázdninové středisko se službou ALL INCLUSIVE umístěné uprostřed zahrady se středomořskou vegetací, kterou zdobí fontánky a dřevěné mosty. Tento rozlehlý komplex se nachází u typického sicilského přímořského městečka Brucoli poblíž Augusty, 30 km od Catanie a pár kilometrů od Sirakús.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: V hotelu Brucoli Village mohou hosté zdarma využívat velký bazén a bazén pro děti obklopeny palmami a oleandry, 6 tenisových hřišť, windsurfing, kánoe, volejbalové, minifotbalové a basketbalové hřiště, lukostřelbu, bocce, stolní tenis, bohatý animační program, kde se proslavil nejžádanější italský bavič této doby Fiorello, diskotéku, dětský klub, rozšířenou recepci s vícejazyčným personálem, klimatizované veřejné prostory, TV sál, zahrady a privátní pláž se slunečníky a lehátky. Dále jsou zde různé obchody, bary a restaurace, kde se nabízí typické sicilské rybí, masové a zeleninové speciality servírované formou bufetu, pokrmy na grilu, ovoce a zákusky a vše je doprovázené sicilským vínem a min. vodou v neomezeném množství. Za poplatek možnost využití služby internet point, kyvadlové dopravy na letiště, odvoz do Sirakús, výletů a jiných služeb. Vybavení pro konference: zasedací místnosti pro menší skupiny, služby pro obchodníky a audiovizuální vybavení, taneční sál, výstavní prostory, konferenční místnosti a možnost pořádání banketů. Služby na vyžádání: cateringové služby a pomoc s cestovními záležitostmi.
POKOJE: V hotelu Brucoli Village je k dispozici 447 s klimatizací, telefonem, televizí, minibarem, trezorem, vlastním příslušenstvím a zahradou nebo terasou.

ALL INCLUSIVE: Brucoli Village nabízí 3 typy ALL INCLUSIVE:
ALL INCLUSIVE LIGHT: příplatek € 45/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji a kávou.
ALL INCLUSIVE CLUB: příplatek € 90/osoba/týden - zahrnuje open bar od 10 do 24 hodin s nealko nápoji, čaji, kávou, italskými likéry, vínem a koktejly.
ALL INCLUSIVE INTERNATIONAL DRINKS: příplatek € 160/osoba/týden - zahrnuje všechny typy alkoholických a  nealkoholickým nápojů, likérů a koktejlů (mimo vybraných typů whisky, koňaků a šampaňského).
Cena pro děti od 2 do 12 let € 45/osoba/týden (do 2 let zdarma)
All Inclusive je fakultativní, musí si jej však zakoupit všichni klienti v pokoji. Konzumace je možná jen u baru a nesmí být nabízena tomu, kdo jej nemá uhrazen.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU