Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > ATAHOTEL CAPO TAORMINA ****

ATAHOTEL CAPO TAORMINA ****


Exkluzívní a velice elegantní hotel postavený na přímořském skalnatém útesu v pobřežní části Taorminy. Bazény se slunečníky a lehátky a malá hotelová pláž jsou s centrální částí hotelu propojeny výtahem vybudovaným ve skále. Tento hotel s 200 pokoji s výhledem na moře doporučujeme náročnější klientele.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazény s výhledem na moře, z nichž jeden s hydromasáží, velké kongresové sály, TV sál, Wi-Fi internet systém, Beauty salon se saunou, 3 restaurace a 3 bary s nádherným výhledem na Etnu a její atraktivní pobřeží, fitness s trenérem, recepce s bohatou nabídkou výletů, transfery a pronájmy aut, rezervace koncertů v antickém
divadle v Taormině, možnost provozovat různé sporty včetně potápění a golfu (30 km), projížďky na lodích a rybaření. K hotelu patří také malá hotelová pláž se slunečníky a lehátky a garáže. Z hotelu je mimo jiné 6x denně zajištěn odvoz minibusem až do historického centra Taorminy (6 km).
HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 200 pokojů se nachází ve vyšších patrech s balkonem nebo terasou a většina z nich nabízí nezapomenutelný pohled na mořskou hladinu a pobřeží. Jsou zařízeny v typickém středomořském stylu, mají klimatizaci, telefon, LCD televizi se satelitním vysíláním, minibar, trezor a courtesy set.
CLASSIC ROOM: Většina pokojů má boční výhled na moře.

SUPERIOR ROOM: Přímý výhled na moře

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, se snídaní formou bufetu, použití
plážových osušek, lehátek a slunečníků u bazénů i na hotelové pláži, fitness, odvoz do centra Taorminy.
Večeře: příplatek € 45 osoba/den v období A, € 49 v B-C, € 52 v D-E, € 57 v E (úhrada v CK). Postýlka: zdarma. Pobyt: libovolný (min. 3 dny), v období E min. 7 dní. Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Zvířata: zakázána. Pláž: 0 m, (dosažitelná výtahem), hotelová, oblázky, útesy, kameny. Plážový servis: zdarma. Parkoviště: zdarma, uzavřené, do vyčerpání míst, garáže za poplatek. Žel. stanice: Taormina (3 km). Letiště: Catania (35 km), možnost transferu. Letecká doprava: www.smartwings.com.
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 2 let (mimo stravy), 50 % děti 2-12 let, 10 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP: 30 % do 31. 1. 2014, 20 % do 28. 2. 2014, 10 % do 30. 4. 2014 (min. 7 dní, nutno uhradit 50 % pobytu).
5 % SLEVA PRO SENIORY NAD 65 LET.
20 % SLEVA PRO NOVOMANŽELE (není možné kombinovat s ostatními slevami).

PROVÉST OBJEDNÁVKU