Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > FIESTA ATHENEE PALACE ****

FIESTA ATHENEE PALACE ****


Prázdninové středisko umístěné uprostřed zahrady se středomořskou vegetací. Disponuje 520 pokoji; některé jsou umístěny ve dvou hlavních budovách (Fiesta Garden Beach a Fiesta Athenee Palace), jiné se nacházejí ve zděných domcích obklopených zelení. Toto komfortní středisko je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené přímo u moře a poblíž proslulých sicilských památek. Leží pouhých 16 km od Cefalú a 41 km od Palerma.
ZAŘĺZENĺ A SLUŽBY: Zdarma 4 bazény pro dospělé s hydromasáží a bazén pro děti, 3 restaurace, jedna z nich je u bazénu, piano bar, bar na pláži, plážový servis, animační program, minigolf, šlapadla a kanoe (za poplatek), různé obchůdky, diskotéka, 3 tenisové kurty, volejbalové hřiště, 5 kongresových sálů, Beauty center, fitness centrum, amfiteátr, miniclub pro děti, bocce, stolní tenis, fotbal, aerobic, turnaje a kolektivní sporty, půjčovna aut, internet point (v části Athenee). Za malý poplatek je zajištěn také odvoz do centra Cefalú (3x denně) a Palerma (1x denně).
POKOJE jsou komfortně zařízené, 2-4lůžkové, s klimatizací, TV sat, telefonem a vlastním příslušenstvím.  Možnost trezoru (za poplatek). Všechny mají terasy nebo verandy se zahradním nábytkem.
Fiesta Garden Beach SUPERIOR se nacházejí v hlavní budově, COMFORT v postranních budovách.
Bungalow superior Garden: pokoje se nacházejí v přízemních vilkách obklopených zelení, mají terasu nebo malou předzahrádku.
Fiesta Athenee Palace – jsou stejně vybavené, s možností výhledu na moře (viz příplatek).

ALL INCLUSIVE: Zahrnuje snídani od 5 do 11.30 hod, oběd formou bufetu od 12.45 do 14 hod, večeři od 19.30 do 21.30 mezinárodní a typický sicilský bufet, 1x týdně gala večeři s vystoupením sicilského orchestru a přivítací koktejl,  OPEN BEACH BAR od 10 do 18 hod (v hlavní sezoně od 10 hod do půlnoci) mezinárodní drinky, teplé a studené snack během dne, dětské meny, zmrzlina atd, restauraci A´la Carte Sicania od 19.30 do 23.30 hod, po celý den čaje a kávy, zákusky od 16 do 17 hod, národní a mezinárodní nápoje a alkoholické drinky, minibar se soft drinky a vodu na pokoji (doplnění obden)

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU