Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > KALÁBRIE > BRIATICO > HOTEL RESIDENCE GREEN GARDEN

HOTEL RESIDENCE GREEN GARDEN


Prázdninové středisko Green Garden se nachází nedaleko rybářského městečka Briatico (500 m) a pár metrů moře. Rozprostírá se na ploše 30 ha. Jak napovídá jeho název, jedná se o klidné místo plné pohody, protknuté svěžím stínem a vůní olivovníků, pomerančovníků a oleandrů. Prostorné verandy apartmánů vybízejí k příjemnému posezení. V této oblasti obzvlášť velmi teplé moře nabízí možnost slunění a rybaření. K projížďkám na moři je možné pronajmout si gumové čluny, loďky, šlapadla anebo windsurfingy.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s hydromasáží, bar, restaurace, tenisový kurt, minifotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, dětský koutek, úschovna cenných předmětů, od 4/6 do 17/9 bohatý animační program, kolektivní výuka tanců a sportů, privátní vybavená pláž, možnost pronájmu vodních plavidel, potápění a plnění kyslíkových lahví nebo výletů lodí. Hostům se nabízí možnost stravování v restauraci za příplatek € 21/osoba/den polopenze (děti do 12 let € 12), € 26 plná penze (děti do 12 let € 14).
HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 200 pokojů pro 2-4 osoby má vlastní příslušenství, telefon, lednici, klimatizaci a televizi.Většina pokojů má balkony nebo verandy.


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí včetně vína a min. vody, plážový servis, použití tenisového kurtu, stolního tenisu, bocce a animační program. Klimatizace: povinný příplatek: € 5/den + € 10 lodní výlet (úhrada na místě). Postýlka: € 50/týden. Pobyt: sobota/sobota. Zvířata: zakázána. Pláž: 100 m, soukromá i volně přístupná, písčitá. Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 lehátka pro pokoj. Parkoviště: zdarma, před objektem. Žel. stanice: Briatico (1 km).
Slevy na 3. a 4. lůžku: zdarma děti do 3 let, 50 % děti 3-10 let, 20 % dospělí.

PROVÉST OBJEDNÁVKU