Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

HOTEL VILLA LINDA ***


Hotel se nachází v klidné části centra turistického městečka Giardini Naxos - Recanati, přibližně 7 km od historického centra Taorminy. Přímo u hotelu se nachází množství barů, restaurací a typických sicilských obchůdků.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Recepce, bar a Wi-Fi zdarma. Poblíž hotelu se nachází také zastávka linkového busu, který vás doveze až do centra Taorminy.
HOTELOVÉ POKOJE (celkem 42) jsou 2-3lůžkové, velmi příjemně zařízené. Mají klimatizaci a Wi-Fi zdarma, trezor, vlastní příslušenství, fén, TV sat, ledničku. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře (Superior) nebo na Etnu (Standard).
Family Room jsou pro min. 3-4 osoby. Mají 2 oddělené manželské pokoje každý s vlastním příslušenstvím a balkon anebo 2 oddělené manželské pokoje každý s vlastním příslušenstvím a kuchyňský kout na zastřešené verandě.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, Wi-Fi a se snídaní formou bufetu. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 24/den v období A, € 26 v B, € 33 v C. Postýlka: € 8/den (na vyžádání, úhrada na místě). Pobyt: libovolný, v období C min. týden. Pláž: 50 m, soukromá i volně přístupná, písčitá s oblázky. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: hlídané za poplatek € 10/den (300 m). Žel. stanice: Taormina (4 km). Letiště: Catania (35 km), možnost transferu. Letecká doprava: www.smartwings.com.
SLEVY NA 3. LŮŽKU: zdarma děti do 4 let, 50 % děti 4-13 let, 30 % dospělí (mimo Family room).
SPECIÁLNÍ SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 25 % do 31. 1. 2018, 15 % do 31. 3., 10 % do 31. 5. (mimo období od 6/7 do 24/8, nutno uhradit 50 % pobytu).
*Pobytová taxa: povinný poplatek od 14 let € 1,50/den, max. 10 dní (úhrada na místě, může být změněno)

PROVÉST OBJEDNÁVKU