Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGIO DEGLI ULIVI

VILLAGIO DEGLI ULIVI


Pěkně udržované středisko nacházející se nedaleko Vieste (5 km) a 250 m písčité zátoky s jemným pískem obklopené útesy. Celý komplex je oklopen bujnou středomořskou vegetací a zaručuje strávení klidné dovolené u bazénu, na pláži nebo příjemnou relaxaci na verandě apartmánu.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, bar, restaurace, pizzerie, minimarket, dětský koutek, Wi-Fi zdarma, tenisový kurt, stolní tenis, TV sál, prádelna, soukromá i veřejně přístupná pláž a parkoviště. Odvoz na soukromou pláž zdarma. Možnost odvozu z/na letiště. Od června do září je pro hosty bezplatně zajištěn také zábavní a sportovní program.
APARTMÁNY: Všechny jsou přízemní, mají klimatizaci zdarma, TV sat, vlastní vchod a verandu nebo zahrádku s barbecue a zahradním nábytkem, kuchyňský kout a koupelnu.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Vstupní obývací pokoj s manželským lůžkem. Možnost 1-2 přistýlek.
Apartmán pro 2-5 osob (bilo): Vstupní obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, a ložnice s manželským lůžkem. Možnost přistýlky.
Apartmán pro 2-4 osoby (chalet-bilo): Vstupní obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (trilo): Pokoj s 2 lůžky a ložnice s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-6 osob (trilo): Vstupní obývací pokoj s jedno- nebo dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a 2 ložnice s manželskými lůžky.


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU