Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL SAN GIOVANNI ***

HOTEL SAN GIOVANNI ***


Nově a moderně zařízený hotel se nachází přímo v centru na krásné pobřežní promenádě animovaného turistického městečka Giardini Naxos navazujícího na Taorminu. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha rybími restauracemi, bary a typickými sicilskými obchůdky. Písčitá hotelová pláž s výtečnou rybí restaurací s úžasným výhledem na pobřeží a na městečko leží jen 30 m od hotelu.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Restaurace uvnitř hotelu, kde se podávají snídaně, restaurace u moře, kde se podávají obědy a večeře, bar, Wi-Fi zdarma, TV sál výtah a hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Možnost využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy.
HOTELOVÉ POKOJE (celkem 25) jsou nově vybavené, mají klimatizaci, TV sat, vlastní příslušenství, telefon, fén a minibar. Některé pokoje mají balkon.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, se snídaní a plážový servis. Večeře/obědy: příplatek € 20 osoba/den včetně 1 nápoje. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 40/den. Postýlka: zdarma (na vyžádání). Pobyt: libovolný. Malá zvířata: zakázána. Pláž: 30 m, soukromá i volně přístupná, písčitá (přes silnici). Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 lehátka pro pokoj (v srpnu za poplatek). Parkoviště: do vyčerpání míst - před hotelem zdarma nebo garáž € 15/den. Žel. stanice: Taormina-Giardini (2 km). Letiště: Catania (35 km).
SLEVY NA 3. LŮŽKU: 50 %, zdarma děti do 2 let (mimo stravy)

PROVÉST OBJEDNÁVKU