Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > Villaggio LA PACE ****

Villaggio LA PACE ****


Oblíbený turistický komplex nacházející se přímo nad proslulým městečkem Tropea, do jehož cetra a na pláž je přímo z hotelu zajištěn pravidelný bezplatný odvoz. Středisko má 3 bazény a je umístěné v parku obklopeném palmami a květinami, odkud krásný panoramatický výhled na azurově zbarvené moře a bílé pláže, které se nacházejí v centru městečka Tropea. Celý objekt se skládá z komfortně zařízených apartmánů a hotelových pokojů.

POLOHA
pláž 2,8 km
letiště  55 km Lamezia Terme
městečko 2,5 km Tropea
nákupní možnosti ve středisku, 3 km Tropea

ZAřÍZENÍ A SLUŽBY
- 3 bazény z nichž 1 semiolympijský (mimo sezonu zastřešený) a 1 pro děti
- recepce nabízející různé služby
- pub-pizzeria-restaurace
- 3 bary z nichž 1 u bazénu
- společenské sály, kongresový sál a prostory pro cvičení
- 2 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, bocce
- TV sál, dětský koutek, video games
- fitness centrum, beauty farm
- bohatý animační program, amfiteátr, divadlo
- prádelna, parkoviště

PLÁŽ: Zdarma odvoz minibusem na 2,8 km vzdálenou hotelovou písčitou pláž, která se nachází ve městečku Tropea. Na krásné pláži s bílým pískem najdete beach bar s příjemným posezením a výhledem na Liparské ostrovy, beach volley, možnost zapůjčení kánoí, loděk a vodních skůtrů. Pro každý apartmán je připraven slunečník a 2 plážová křesla.

UBYTOVÁNÍ
Řadové dvoupodlažní apartmány různě rozmístěné po parku. Přízemní apartmány mají verandu, v 1. patře jsou balkony. Každý apartmán má svůj vlastní vchod, kuchyňský kout a příslušenství. Některé apartmány mají také klimatizaci (příplatek viz ceník).
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo) se skládá z obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a pokoje s manželským lůžkem.
Apartmán pro 5-6 osob (bilo) se skládá z obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a pokoje s manželským lůžkem a palandou.


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU