Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL SAN PIETRO ***

HOTEL SAN PIETRO ***


Hotel leží přímo na krásné pobřežní promenádě turistického městečka Letojanni s typickou sicilskou atmosférou a navazujícího na proslulou Taorminu. V místě, kde je hotel umístěn, se vyskytují dlouhé písčité pláže s mnoha rybími restauracemi, bary a typickými sicilskými obchůdky.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Restaurace s výběrem ze 2 až 3 druhů 1. a 2. chodů, kde jsou předkrmy a přílohy podávané formou bufetu, ovoce nebo dezert. K hotelu patří také krásný bar s restaurací přímo na pláži, TV sál, výtah a hotelová pláž se slunečníky a lehátky. Wi-Fi zdarma na recepci a v baru. Z hotelu je možné využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy.
HOTELOVÉ POKOJE (celkem 96) jsou standardně vybavené, mají klimatizaci (v určených hodinách od poloviny června do poloviny září), vlastní příslušenství, telefon, trezor, TV sat a malou lednici. Většina pokojů má balkon (garance balkonu za příplatek € 2 osoba/den - úhrada v CK), některé postranní nebo přímý výhled na moře (na vyžádání za příplatek € 5 osoba/den - úhrada na místě).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, se snídaní nebo polopenzí. Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Postýlka: € 6/den. Pobyt: libovolný. Pláž: hotelová nebo volně přístupná, písčitá s oblázky. Plážový servis: za příplatek € 10/den slunečník a 2 lehátka, (v srpnu € 12). Parkoviště: před hotelem za poplatek do vyčerpání míst (200 m od hotelu zdarma). Žel. stanice: Letojanni (500 m). Letiště: Catania (45 km), možnost transferu. Letecká doprava: www.smartwings.com.
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 2 let včetně stravy, 50 % děti 2-6 let, 30 % děti 6-12 let, 10 % dospělí.

*Pobytová taxa: povinný poplatek od 12 let € 0,50/den, max. 7 dní (úhrada na místě, může být změněno)

PROVÉST OBJEDNÁVKU