Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL DELLE PALME ***

HOTEL DELLE PALME ***


Rodinný hotel se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Letojanni, pouze 50 m od krásné pláže s hrubým pískem. Poblíž hotelu najdete mnoho zajímavých obchůdků s místními specialitami, barů a restaurací. Vzdálenost od centra historické Taorminy, kam je zajištěné pravidelné spojení místním autobusem, je cca 6 km.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Vstupní hala s recepcí, výtečná restaurace se sicilskými specialitami, bar, zahrádka s terasou, malý bazén s vířivkou na střeše hotelu (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), Wi-Fi ve společných prostorách zdarma a centrální klimatizace. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované, výběr ze tří menu o dvou chodech, dezert a přílohy formou bufetu.
HOTELOVÉ POKOJE: Celkem 50 pokojů s balkonem s výhledem na hory (Standard), s výhledem do zahrady (1.- 3.patro) nebo na moře (4. a 5. patro) jsou centrálně klimatizovány (od 1. 6. do 30. 9. zdarma, v určených hodinách). Mají koupelnu se sprchou nebo vanou, fén, TV sat, telefon, trezor (zdarma). Možnost až dvou přistýlek.
Pokoje Promo nemají balkon, nacházejí se v přízemí a mají vlastní klimatizaci.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Delegát Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích s klimatizací, se snídaní a použití vířivky. Nápoje: nejsou zahrnuty v ceně. Jednolůžkový pokoj: € 15 osoba/den. Postýlka: € 8/den (úhrada na místě). Pobyt: libovolný. Pláž: 50 m privátní i volně přístupná pláž, písčitá s oblázky. Plážový servis: za poplatek. Zvířata: zakázána. Parkoviště: za poplatek nebo zdarma poblíž hotelu. Žel. stanice: Letojanni (800 m). Letiště: Catania (45 km), možnost transferu. Letecká doprava: www.smartwings.com.
SLEVY NA 3. A 4. LŮŽKU: zdarma děti do 3 let (bez nároku na lůžko), 50 % děti 3-12 let, 20 % dospělí.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10% za včasný nákup pro objednávky obdržené 50 dní před nástupem (mimo období B a pokoj "Promo").
*Pobytová taxa: povinný poplatek od 12 let € 0,50/den, max. 7 dní (úhrada na místě, může být změněno)

PROVÉST OBJEDNÁVKU