Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL DELFINO ***

HOTEL DELFINO ***


Velice příjemný hotel s rezidencí situovaný v jihozápadní části Sicílie, 4 km od historického centra města Marsala, ze kterého jezdí turistické lodě na krásné Egadské ostrovy. Elegantní hotel Delfino, nedávno rekonstruovaný, leží pouhých 300 m od dlouhé písčité pláže. Rezidence se skládá z dvoupodlažních vilek, které jsou pravou perlou pro ty, kteří si přejí strávit komfortní a klidnou dovolenou v této části Sicílie. V okolí doporučujeme navštívit Erice, arabsko-normanské městečko na kopci, ostrůvky Mozia, kostely v Trapani, Palermo anebo řecké chrámy v Selinunte a v Segestě.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, bar, 2 klimatizované restaurace s výtečnou kuchyní (bohaté snídaně, obědy jsou podávány v restauraci na pláži, večeře v hotelu), recepce, room- -service, úschovna cenných předmětů, privátní pláž, tenisový kurt, stolní tenis, fitness, dětský koutek a parkoviště.
KLUBOVÁ KARTA: Od 29/5 do 16/9 za povinný poplatek € 30 dospělí/týden, € 10 děti 4-12 let osoba/týden (úhrada na místě), zdarma děti do 3 let. Umožňuje použití bazénu, slunečníků a lehátek u bazénu, tenisového kurtu, stolního tenisu, odvoz do centra a účast na příjemném zábavním programu pro dospělé a děti.
HOTELOVÉ POKOJE „GARIBALDINE“: Nacházejí se 100-150 m od centrální části hotelu a restaurace. Mají 2-4 lůžka, vlastní klimatizaci, fén, televizi, telefon, trezor, minibar a přístup k internetu.
HOTELOVÉ POKOJE „MARSALLAH“: Nacházejí se 200 m od centrální části hotelu a restaurace, zrestaurované v roce 2015. Mají 2-4 lůžka, vlastní klimatizaci, fén, televizi, telefon, trezor, minibar a přístup k internetu. Většina pokojů má balkon.


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU