Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

RESIDENCE CORA CLUB


Nachází se v klidném prostředí uprostřed subtropické zahrady a přímo na jedné z nejoblíbenějších pláží Kalábrie s bílým až stříbřitým hrubším pískem, s pozvolným vstupem do moře. Nabízíme vám ubytování ve vilkách typické středomořské architektury, které skýtají odpočinek ve stínu oleandrů a fíkovníků hned před vlastním vchodem. V žádném případě si nenechte ujít návštěvu 5 km vzdáleného městečka Tropea, jehož dominantou je katedrála postavená na velkém skalním masivu, kam vede příkré schodiště. Tropea je jedno z nejnavštěvovanějších měst Kalábrie. Pořádají se odtud výlety lodí ke známé sopce Stromboli, viditelné i z Cora Clubu.

POLOHA
- pláž 0 m
- letiště 50 km Lamezia Terme
- městečko 3 km Parghelia, 5 km Tropea
- nákupní možnosti 1 km

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY
- velký bazén se slunečníky a lehátky
- dětský koutek, Wi-Fi zdarma (u recepce)
- bar s velkou terasou k posezení, restaurace
- stolní tenis, bocce, minifotbalové hřiště, 2 tenisové kurty
- plážové volejbalové hřiště
- bohatý animační program pro děti a dospělé

PLÁŽ: Středisko leží přímo u krásné hotelové pláže se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, kde je možné si zapůjčit kánoe a šlapadla. Na hotelové pláži je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka.

UBYTOVÁNÍ
Vilky, kde jsou umístěny pokoje, jsou postaveny do tvaru velkých osmiúhelníků, které uvnitř vytvářejí prostor se zahrádkou a stromky. Pokoje mají klimatizaci, příjemnou verandu ústící do zahrady, vlastní vchod a koupelnu. Možnost vyžádání kuchyňky za příplatek € 70/týden (kuchyňský kout musí být zanechán čistý, požadována kauce € 100).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU