Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL SAN VINCENZO ****

HOTEL SAN VINCENZO ****


Hotel se 42 pokoji se nachází v centru Letojanni přímo u krásné pobřežní promenády s dlouhou pláží, která nabízí romantické procházky a úchvatné výhledy na Taorminu, Kalábrii a okolní pobřeží. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete útulné pobřežní bary, restaurace, obchůdky a soukromé i veřejně přístupné pláže s hrubým pískem.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bar, restaurace, kde je servírovaná snídaně formou bufetu, recepce, TV sál, klimatizace a Wi-Fi zdarma v celém hotelu a na pokojích. Možnost využít pravidelnou linkovou dopravu do centra Taorminy a služeb hotelové pláže se slunečníky a lehátky, restaurací a barem na pláži.
HOTELOVÉ POKOJE (celkem 42) jsou nově a útulně vybavené, mají vlastní klimatizaci (zdarma), TV sat, vlastní příslušenství, telefon, fén, trezor (zdarma) a ledničku. Pokoje Economy mají malé okno. Pokoje Standard okno bez balkonu. Pokoje Standard plus mají balkon s posezením. Pokoje Vista mare mají balkon s výhledem na moře a posezením.


Údaje ve sloupcích:
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena hotelu za osobu a 1 den (€)

Cena hotelu zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s klimatizací a se snídaní, Wi-Fi. Pokoje Economy: sleva € 2/osoba/den. Pokoje Standard plus: příplatek € 3/osoba/den. Pokoje Vista mare: příplatek € 8 osoba/den. Jednolůžkový pokoj: příplatek € 15/den. Postýlka: na vyžádání, příplatek € 6/den. Pobyt: libovolný. Malá zvířata: zakázána. Pláž: 20 m, hrubý písek, volně přístupná i soukromá. Plážový servis: € 10 pronájem 2 lehátek a slunečníku. Parkoviště: za poplatek. Žel. stanice: Letojanni (1 km). Letiště: Catania (45 km).
SLEVY NA 3. a 4. LŮŽKU: děti do 2 let zdarma, 50 % sleva pro děti 2-6 let , 30 % sleva pro děti 6-12 let, 10 % pro dospělé.
SPECIÁLNÍ SLEVA 10 % za včasný nákup do 31. 3. 2018.

*Pobytová taxa: povinný poplatek od 12 let € 0,80/den, max. 7 dní (úhrada na místě, může být změněno)

PROVÉST OBJEDNÁVKU