Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO CAMPING SABBIA D’ORO

VILLAGGIO CAMPING SABBIA D’ORO


Nevelké prázdninové středisko s rodinnou atmosférou leží 100 m od krásné dlouhé pláže s jemným pískem a pouhých 500 m od pobřežního městečka Nicotera Marina, jehož historické centrum je situováno do vnitrozemí. Zelení obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 27 ha. Je rozdělen na rezidenci, ve které jsou umístěny přízemní zděné apartmány, a kempink. Z pláže je krásný pohled na Liparské ostrovy, Sicílii a na hornatý výběžek Capo Vaticano. Doporučujeme především rodinám s dětmi.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, Wi-Fi zdarma, amfiteátr, minifotbalové hřiště, půjčovna kol, plážové volejbalové hřiště, tenisový kurt (za poplatek), stolní tenis, privátní vybavená pláž s možností zapůjčení různých vodních plavidel. V červenci a srpnu se hosté mohou zúčastnit zábavního programu pro děti a pro dospělé a výuky latinsko-amerických tanců. Možnost přiobjednání večeří nebo obědů za speciální cenu € 14 osoba/den, děti 3-12 let € 10. Snídaně € 3 osoba/den (úhrada v CK).
APARTMÁNY jsou zděné, jednoduše a prakticky zařízeny. Každý má zastřešenou verandu se stolkem a židlemi k posezení venku, kuchyňský kout na verandě nebo uvnitř a vlastní příslušenství. V některých apartmánech je na vyžádání možná klimatizace (příplatek € 35/týden).
Apartmán pro 2-4 osoby (mono): Vstupní obývací pokoj s manželským lůžkem a palandou, kuchyňský kout a veranda.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Vstupní obývací pokoj s manželským lůžkem, který je vysokou stěnou oddělen od malého pokoje s palandou. Kuchyňský kout uvnitř nebo na zastřešené verandě.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU