Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

VILLAGGIO CAMPING 5 STELLE


Nachází se na místě, kde barvy moře splývají s vůní borovic a eukalyptů a kde se kilometry doposud volné pláže pozvolna mění v útesy. Středisko 5 Stelle je situováno mezi jezerem Lago di Varano a Jaderským mořem s výhledem na ostrovy Tremiti. Vzdálenost od privátní pláže, kterou od komplexu dělí borový háj, je pouhých 250 m. Komplex 5 Stelle se skládá ze zděných a dřevěných bungalovů a z kempinku. Leží 5 km od městečka Foce Varano, které tvoří vstupní bránu Národního parku Gargana, a 7 km od turistického letoviska Lido del Sole.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, market, 2 tenisové kurty, víceúčelové hřiště pro basketbal a volejbal a minifotbalové hřiště, beach volley, stolní tenis, privátní pláž se slunečníky a lehátky, prádelna, parkoviště a zábavní program pro dospělé a děti. Na vyžádání je možný bezplatný odvoz do letoviska Lido del Sole.
KLUBOVÁ KARTA: Povinný poplatek € 30/týden, děti 4-14 let € 15/týden, děti do 4 let zdarma (úhrada na místě). Umožňuje použití bazénů včetně slunečníků a lehátek, použití všech sportovních hřišť a účast při celodenním a večerním zábavním programu pro děti a pro dospělé.
APARTMÁNY: Jedná se o zděné apartmány nebo moderní dřevěné chatky s prostornou verandou s dřevěným stolkem a lavičkami. Všechny jsou moderně zařízeny, s vlastním příslušenstvím a kuchyňským koutem. Možnost zapůjčení televize € 30/týden.
Bungalov pro 2-3 osoby (mono A2-A3): Pokoj s manželským lůžkem a kuchyňským koutem. Možnost přistýlky a klimatizace (viz tabulka).
Bungalov pro 2-4 osoby (bilo B3): Ložnice s manželským lůžkem a vstupní místnost s jednolůžkovou pohovkou, kuchyňským koutem a ventilátorem. V případě obsazení 4 osobami (příplatek viz tabulka) je v apartmánu dvoulůžková rozkládací pohovka.
Bungalov pro 4-5 osob (trilo C4): Ložnice s manželským lůžkem, dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (příplatek viz tabulka) a vstupní místnost s kuchyňským koutem a ventilátorem.
Bungalov pro 4-8 osob (quadri D6): Ložnice s manželským lůžkem a 2 dvoulůžkové pokoje. Ve vstupním pokoji s kuchyňským koutem je možnost přistýlky nebo palandy (příplatek viz tabulka). Možnost klimatizace (viz tabulka).
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Nový zděný apartmán složený z ložnice s manželským lůžkem, obývacího pokoje s manželskou rozkládací pohovkou a kuchyňkou, z koupelny a verandy se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace (viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU