Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

RESIDENCE LO SCOGLIO DEGLI ACHEI


Nový, příjemně působící komplex s bazénem je situován 100 m od moře s nízkými plochými skalnatými útesy místy přerušovanými malými plážemi s jemným pískem. Skládá se z rezidence, kde jsou umístěny apartmány a z nově postaveného hotelu. Leží 25 km od přístavního města Brindisi a kilometr od prázdninového letoviska Torre Santa Sabina, které je v posledních letech hojně vyhledáváno turisty. Ubytování doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří si přejí strávit klidnou dovolenou u moře kombinovanou se zajímavými výlety. Neopomeňte navštívit blízké „Bílé město“ Ostuni, lákající k nádherným procházkám okouzlujícím historickým centrem, dále Fasano – jeden z největších Safari parků v Evropě, Alberobello s jeho jedinečnými „trulli“ nebo Lecce – zvané Florencie jižní Itálie.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s hydromasáží pro dospělé, bazén pro děti, slunečníky a lehátka, baru bazénu, 2 tenisové kurty, minifotbalové hřiště, Wi-Fi, prádelna, výtah, malá hotelová pláž a parkoviště. Od 12/6 do 11/9 zde probíhá animační program pro dospělé a děti.
KLUBOVÁ KARTA: Zdarma, od 3/8 do 24/8 za povinný poplatek € 30/osoba/týden, zdarma děti do 4 let (úhrada na místě). Karta umožňuje použití bazénů, slunečníků a lehátek u bazénu a u moře (až do vyčerpání míst), sportovních hřišť a účast při zábavním a sportovním programu.
APARTMÁNY PRO 2-5 OSOB (bilo - 30 m2) jsou prostorné a moderně zařízeny, dva z nich s bezbariérovým přístupem. Mají televizi, trezor, koupelnu se sprchou, WC, terasu nebo verandu (výhled na moře za příplatek). Skládají se z ložnice s manželským lůžkem a z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou s možností 5. lůžka zdarma. Za poplatek klimatizace (€ 10/den).


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU