Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL DELFINO *** apartmány

HOTEL DELFINO *** apartmány


Velice příjemný hotel s rezidencí situovaný v jihozápadní části Sicílie, 4 km od historického centra města Marsala, ze kterého jezdí turistické lodě na krásné Egadské ostrovy. Elegantní hotel Delfino, nedávno rekonstruovaný, leží pouhých 300 m od dlouhé písčité pláže. Rezidence se skládá z dvoupodlažních vilek, které jsou pravou perlou pro ty, kteří si přejí strávit komfortní a klidnou dovolenou v této části Sicílie. V okolí doporučujeme navštívit Erice, arabsko-normanské městečko na kopci, ostrůvky Mozia, kostely v Trapani, Palermo anebo řecké chrámy v Selinunte a v Segestě.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, bar, 2 klimatizované restaurace s výtečnou kuchyní (bohaté snídaně, obědy jsou podávány v restauraci na pláži, večeře v hotelu), recepce, room- -service, úschovna cenných předmětů, privátní pláž, tenisový kurt, stolní tenis, fitness, dětský koutek a parkoviště.
KLUBOVÁ KARTA: Od 29/5 do 16/9 za povinný poplatek € 30 dospělí/týden, € 10 děti 4-12 let osoba/týden (úhrada na místě), zdarma děti do 3 let. Umožňuje použití bazénu, slunečníků a lehátek u bazénu, tenisového kurtu, stolního tenisu, odvoz do centra a účast na příjemném zábavním programu pro dospělé a děti.
VILKY PRO 2-4 OSOBY jsou zařízené v elegantním stylu, s vlastní klimatizací, koupelnou, fénem, televizí, trezorem a telefonem. Apartmány jsou v 1. patře nebo v přízemí. Mají zahrádku se slunečníkem, lehátky a parkovacím místem. Hosté ubytovaní v apartmánech si mohou přiobjednat také polopenzi nebo plnou penzi (ceny v tabulce viz Marsallah).
VILKY MONO se skládají se z obývacího pokoje s manželským lůžkem a kuchyňským koutem. Možnost 1-2 přistýlek (příplatek viz tabulka).
VILKY BILO se skládají se z obývacího pokoje s jedno- až dvoulůžkovým rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 1-2 přistýlek (příplatek viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU