Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE SEA HOUSES

RESIDENCE SEA HOUSES


Rezidenční komplex nacházející se na velmi vyhledávaném a atraktivním ostrově Vulcano, úplně odlišném od ostatních Liparských ostrovů. Centrum ostrova, charakteristická černá pláž vulkanického původu a vyhlášené jezírko s léčivými prameny a bahnem, leží necelých 200 m od rezidence. Z ostrova Vulcano se můžete během dne vypravit lodí i na okolní Eolské ostrovy. Doporučujeme zejména návštěvu ostrova Lipari a Stromboli. Apartmány postavené v eolském stylu jsou obklopeny krásnou subtropickou zahradou.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky pro dospělé a děti (od 13/6 do 5/9 za poplatek € 30/osoba/týden), recepce, restaurace, bar, pizzerie a dětský koutek. Minimarket se nachází 100 m od rezidence. Za poplatek je možné navštívit termální lázně, pronajmout si tenisové kurty, loďky, kola, šlapadla a zúčastnit se výletů k polovyhaslým kráterům a potápění.
APARTMÁNY PRO 2-5 OSOB (mono) jsou jednoduše a prakticky vybaveny, mají vlastní vchod, kuchyňský kout, stropní ventilátor nebo klimatizaci, koupelnu, zastřešenou terasu nebo verandu sousedící se zahradou. Apartmány pro 2 osoby se skládají z obývacího pokoje s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Apartmány obsazené 3 osobami mají jedno lůžko navíc. Apartmány pro 4-5 osob mají obývací pokoj s manželským lůžkem a rozkládacími pohovkami pro 2 až 3 osoby. Některé apartmány pro 5 osob mají manželské lůžko od obývacího pokoje oddělené závěsem.
APARTMÁNY PRO 4-5 OSOB (bilo) mají ložnici s manželským a samostatným lůžkem a obývací pokoj se 2 lůžky.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: ložní prádlo, spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu. Klimatizace: € 40/osoba/týden (na vyžádání). Pobyt: sobota/sobota, na vyžádání libovolný (min. 7 dní). Malá zvířata: povolena (mimo společenské prostory, nutno nahlásit předem). Pláž: 200 m, soukromá i volně přístupná, tmavý písek, útesy. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: € 30/týden. Přístav: Porto Levante (cca 500 m). Letiště: Catania (130 km). Možnost přikoupení balíčku: € 42 osoba/týden zahrnuje použití bazénu se slunečníky a lehátky, klimatizaci a parkoviště (stejnou částku musí uhradit všechny osoby v apartmánu).

PROVÉST OBJEDNÁVKU