Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > HOTEL RESIDENCE CERERE **** (APARTMÁNY)

HOTEL RESIDENCE CERERE **** (APARTMÁNY)


Velice elegantní hotel s novými přízemními apartmány obklopenými zelení. Cerere je situovaný přímo v klidné části centra významného městečka Paestum. Hotel i apartmány leží pouhých 300 m od písčité hotelové pláže a 2 km od slavných řeckých vykopávek, kam se můžete dostat hotelovým minibusem.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Velký bazén se slunečníky a lehátky, 2 restaurace s výtečnou místní kuchyní, recepce, bar, velké kongresové sály, dětský koutek, tenisový kurt (200 m), bocce, hotelové garáže, hlídané parkoviště a privátní hotelová pláž se slunečníky a lehátky.
APARTMÁNY PRO 2-5 OSOB (bilo) jsou zcela nově a elegantně zařízeny, umístěny v depandancích, vzdálených 20 m od hotelu. Jsou složeny z pokoje, kde je umístěna dvoulůžková rozkládací pohovka a kuchyňka, z ložnice s manželským lůžkem, z koupelny a verandy. Mají také televizi se satelitním vysíláním a telefon. Možnost 5. lůžka a klimatizace/topení za příplatek v tabulce. Hosté si mohou objednat také obědy nebo večeře v hotelové restauraci za příplatek € 18/osoba/den (úhrada na místě).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: ložní prádlo s týdenní výměnou, spotřebu el. proudu, plynu, vody, závěrečný úklid apartmánu, použití bazénu, slunečníků a lehátek a plážový servis s odvozem. Klimatizace/topení: € 10/den (úhrada na místě). Přistýlka: € 100/týden (nutno objednat předem, úhrada na místě). Pobyt: sobota/sobota. Malá zvířata: povolena (mimo společenské prostory). Pláž: 300 m písčitá, hotelová, s odvozem. Plážový servis: v provozu cca od 15/6 do 22/9, 1 slunečník, lehátko a plážové křeslo pro apartmán. Parkoviště: zdarma, hlídané. Žel. stanice: Agropoli (7 km).

PROVÉST OBJEDNÁVKU