Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE EURHOTEL

RESIDENCE EURHOTEL


Komfortní rezidenční a hotelový komplex leží přímo na pobřeží oblíbené turistické lokality Montesilvano Lido, která navazuje na město Pescara, dosažitelné po dlouhé pobřežní promenádě lemované bary, restauracemi a obchůdky. Výhodná poloha tohoto střediska umožňuje hostům snadné využívání služeb přilehlé hotelové pláže s jemným pískem, prožití volných chvil u bazénu či vychutnávat příjemné procházky turistickým městečkem Montesilvano. Moderní devítipodlažní rezidence je složena ze 130 komfortně zařízených apartmánů, některých s výhledem na moře.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén pro dospělé a bazén pro děti, recepce s úschovnou cenných předmětů, výtah, restaurace, bary, společenský sál, tenisový kurt (použitelný také jako minifotbalové hřiště), privátní hotelová pláž s možností zapůjčení vodních plavidel a zábavní program. Za poplatek: lehátka u bazénu.
KLUBOVÁ KARTA: V termínu od 14/6 do 13/9 je nutno si v místě pobytu zakoupit klubovou kartu, která vám umožňuje účastnit se bohatého, všestranně zaměřeného celodenního programu a výuky mnoha různých sportů. Cena klubové karty činí € 30/osoba/týden (děti do 3 let zdarma).
APARTMÁNY jsou nově a moderně zařízeny, mají telefon, terasu, televizi, koupelnu se sprchou a WC a kuchyňský kout.
Apartmán pro 2-4 osoby (mono – 50 m2): Obývací pokoj s dvou- nebo jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem oddělená od obývacího pokoje vysokou stěnou.
Apartmán pro 2-5 osob (bilo – 60 m2): Obývací pokoj s dvou- nebo jednolůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem. Možnost 5. lůžka (viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: použití bazénu, plážový servis, ložní prádlo, spotřebu el. proudu, plynu a vody. Závěrečný úklid apartmánu: zdarma v období A, v B-G povinný poplatek € 30/mono, € 40/bilo (úhrada na místě). Klubová karta: viz popis. Výhled na moře: bez příplatku v období A-B, v ostatních obdobích € 50/týden. Ručníky: € 8 osoba/výměna (úhrada na místě). Postýlka: € 55/týden (úhrada na místě). Kauce: € 100, vratná. Pobyt: sobota/sobota. Malá zvířata: povolena, příplatek € 8/den. Pláž: 0 m, hotelová, písčitá. Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 skládací plážová křesla pro každý apartmán, lehátka jsou za poplatek.
Parkoviště: zdarma, před rezidencí. Žel. stanice: Montesilvano (1 km).
Speciální sleva: 5 % u 14denního pobytu.

PROVÉST OBJEDNÁVKU