Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO ALBATROS (apartmány)

VILLAGGIO ALBATROS (apartmány)


Velmi oblíbené rezidenční středisko, složené z řadových apartmánů a navazující na komplex Borgo Marino. Celý objekt leží přímo u moře s krásnou písčitou pláží, u prázdninové vesničky Marina di Zambrone a 5 km od okouzlujícího městečka Tropey. Je obklopen exotickými porosty palem a oleandrů, které dodávají místu středomořský kolorit a svěžest a vytvářejí celkový příjemný prázdninový dojem.

POLOHA
- pláž 0 m
- letiště 50 km Lamezia Terme
- městečko 0 m Marina di Zambrone, 5 kmTropea
- nákupní možnosti 300 m Marina di Zambrone, 5 km Tropea

ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY
- velký bazén se slunečníky a lehátky
- bar s terasou přímo u moře, restaurace
- recepce, dětský koutek, miniclub, amfiteátr
- beachvolley, tenisový kurt, minifotbalové hřiště
- lukostřelba, bocce, stolní tenis
- uzavřené parkoviště
- bohatý animační program
- odvoz do městečka Tropea, Pizzo a na letiště
- Wi-Fi na recepci zdarma

STRAVOVÁNÍ
Hosté mají možnost přikoupit si stravování v hotelové restauraci. Příplatek za polopenzi formou bufetu včetně vína a min. vody činí € 16/den, € 13 děti 2-12 let, zdarma děti do 2 let (nutno objednat předem). Snídaně italské, formou bufetu. Při večeři a obědu výběr ze dvou až tří druhů 1. a 2. chodů, přílohy formou bufetu, zákusek nebo ovoce.

PLÁŽ: Komplex leží přímo u krásně upravené hotelové pláže se zlatavým pískem, kde je pro každý apartmán/pokoj vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka. Možnost bezplatného zapůjčení kanoí.

UBYTOVÁNÍ
Apartmány jsou přízemní, prakticky zařízeny. Mají klimatizaci zdarma, prostornou verandu se zahradním nábytkem, vlastní příslušenství a kompletně vybavenou kuchyňku umístěnou uvniř apartmánu nebo na zastřešené verandě obklopené zelení. Apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti pláže. Mohou být umístěny v přízemí nebo v 1. patře.
Apartmán pro 2-3 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s 1 lůžkem. Apartmány Comfort mají novější vybavení.
Apartmán pro 4-5 osob (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s 1 lůžkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo palandou. Apartmány Comfort mají novější vybavení.
Apartmán pro 4-6 osob (trilo): 2 ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
Apartmán pro 6-8 osob (trilo): 2 ložnice s manželským a samostatným lůžkem, 2 koupelny a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Nacházejí se v 1. patře.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU