Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO TURISTICO TORRE SARACENA

VILLAGGIO TURISTICO TORRE SARACENA


Turistický komplex Torre Saracena leží přímo u moře na jónském pobřeží Kalábrie u městečka Villapiana, v blízkosti významné archeologické oblasti Sibari. Areál je situován v klidném prostředí. Představuje oázu klidu a je doporučován  rodinám s dětmi a kolektivům.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Tenisový kurt, snack bar s možností stravování, plážový volejbal, minifotbalové hřiště, stolní tenis, barbecue, plážový servis, bocce, dětský koutek, internet point, videohry, recepce s možností zakoupení výletů, parkoviště a animační program.
KLUBOVÁ KARTA: Za povinný poplatek € 20/osoba/týden, děti 4-11 let € 10/osoba/týden (úhrada na místě), do 4 let zdarma. V období 30/7-27/8 € 35/osoba/týden, děti 4-11 let € 20/osoba/týden. Umožňuje použití sportovních hřišť (mimo nočního osvětlení), stolního tenisu a účast při zábavním programu pro děti a pro dospělé. Pro každý apartmán je vyhrazeno 1 jízdní kolo a 1 slunečník a 2 lehátka na privátní pláži.  
APARTMÁNY: Jedná se o 20 zděných přízemních apartmánů s kuchyňským koutem, koupelnou a s terasou nebo předzahrádkou se zahradním nábytkem v bezprostřední blízkosti pláže.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo 47 m2): Ložnice s manželským lůžkem a vstupní místnost s rozkládacím gaučem. Apartmán pro 4-6 osob (trilo ekonomy 63 m2): Ložnice s manželským a samostatným lůžkem a pokoj se 2 lůžky. Na vyžádání palanda a samostatné lůžko.
Apartmán pro 7 osob (trilo standard 66 m2): Ložnice s manželským lůžkem a palandou a pokoj s palandou a 1 lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo superior 51 m2): Ložnice s manželským lůžkem a vstupní místnost s rozkládacím gaučem.
Apartmán pro 8 osob (quadri 85 m2): 2 ložnice s manželskými lůžky a pokoj se 4 lůžky.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Transfery z letiště Delegát Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: ložní prádlo, spotřebu el. proudu, plynu, vody, 1x jízdní kolo/apartmán. Závěrečný úklid apartmánu: povinný poplatek € 35 bilo/trilo, € 45 quadri (úhrada na místě). Klubová karta: viz popis. Postýlka: zdarma (na vyžádání). Pobyt: sobota/sobota. Kauce: € 50, vratná. Malá zvířata: povolena, příplatek € 35. Pláž: 50 m, soukromá i volně přístupná, písek a oblázky. Plážový servis: zahrnut v klubové kartě. Parkoviště: zdarma, zastíněné, uvnitř komplexu.. Žel. stanice: Villapiana (2 km), možnost odvozu.
SSPECIÁLNÍ SLEVA: 2. týden klubová karta zdarma
Česky mluvící delegát

PROVÉST OBJEDNÁVKU