Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO ROCCA DI VADARO

VILLAGGIO ROCCA DI VADARO


Velice oblíbené prázdninové středisko rodinného charakteru Rocca di Vadaro je situované přímo u bělostné pláže nejoblíbenější turistické lokality Capo Vaticano. Jedná se o klidné místo plné pohody, protknuté svěžím stínem palem, ibišků a oleandrů. Prostorné verandy apartmánů vybízejí k příjemnému posezení. V této oblasti obzvlášť velmi teplé a smaragdově zbarvené moře nabízí možnost relaxace, slunění a rybaření. Nezapomenutelný je nádherný západ slunce za ostrov Stromboli.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén s lehátky, bar u moře s příjemným posezením, restaurace, víceúčelové hřiště pro tenis, minifotbal, basket a volejbal, hotelová pláž karibského typu, stolní tenis, minimarket, recepce, Wi-Fi (zdarma i za poplatek € 10/týden), fitness, animační program, dětský koutek a garáže.
KLUBOVÁ KARTA: Pro klienty Axet zdarma. Karta umožňuje zúčastnit se celodenního animačního programu (cca 15/6-10/9) a využívat sportovní zařízení včetně plážového servisu.
APARTMÁNY jsou moderně zařízeny, mají klimatizaci, televizi se satelitním vysíláním, telefon, trezor a fén. Všechny mají verandu se zahradním nábytkem, kuchyňský kout a koupelnu.
Typ A - pro 2 osoby (mono): Pokoj s kuchyňkou a manželským lůžkem.
Typ C - pro 2-4 osoby (bilo): Vstupní pokoj s kuchyňkou a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem.
Typ D - pro 2-4 osoby (trilo): 2 dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou umístěnou na verandě. Možnost 5. lůžka.
Typ E - pro 2-5 osoby (trilo): 2 dvoulůžkové pokoje a kuchyňka.
Typ G - pro 6-8 osob (quadri): 3 dvoulůžkové pokoje, vstupní místnost a kuchyňka na verandě. Na vyžádání možnost 7. a 8. lůžka (příplatek viz tabulka).


Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU