Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE CLUB COSTA REAL

RESIDENCE CLUB COSTA REAL


Krásný, nový rezidenční objekt, situovaný do proslulé turistické oblasti Capo Vaticano, vyhledávané zejména pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Pláže, které mají v těchto místech jemný bělostný písek a jsou omývané naprosto čistým, průzračně modrým mořem, patří díky svému jedinečnému kouzlu k nejvyhledávanějším v celé Itálii. Na své si přijdou také potápěči, neboť Capo Vaticano má členité pobřeží, kde se vyskytuje množství zátok se skalnatými útesy. Nejbližší pláž, kam je zajištěn odvoz, se nachází přibližně 800 m pod rezidencí, přímo u výběžku Capo Vaticano. Z rezidence, obklopené subtropickou vegetací, je překrásný výhled až na Sicílii a Liparské ostrovy. Rezidence se skládá z komfortních apartmánů a vilek, ve kterých se díky klidné atmosféře budete cítit velmi dobře.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazény se slunečníky a lehátky, recepce, bar, TV sál, dětský koutek obklopený zelení, barbecue, Wi-Fi (zdarma i za poplatek € 15/týden), amfiteátr, fitness, hydromásáž, stolní tenis, prádelna a parkoviště. Zdarma zajištěn odvoz na privátní pláž a zpět, kde je pro každý apartmán rezervován 1 slunečník a 2 plážová křesla a v červenci a srpnu  také zábavní program. Možnost pronájmu různých vodních plavidel. V blízkosti rezidence se nachází market (50 m), půjčovna motorek a aut (300 m). V letní sezoně se odtud organizují celodenní výlety lodí na Liparské ostrovy i velmi atraktivní noční výlet k soptícímu vulkánu Stromboli, který vám jistě přinese nezapomenutelný zážitek.
APARTMÁNY: Velice udržované, nově a komfortně zařízené, mají kompletně vybavený moderní kuchyňský kout uvnitř nebo na krásné verandě, vlastní příslušenství a terasu nebo verandu se zahradním nábytkem. Apartmány mají také klimatizaci (příplatek € 5/den), televizi a trezor.
TYP A - pro 2-4 osoby (bilo): Ložnice s manželským lůžkem a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou nebo kuchyňka s 1 lůžkem.
TYP B - pro 4 osoby (trilo): 2 ložnice s manželskými lůžky.
TYP C - pro 4 osoby (trilo): 2 ložnice s manželskými lůžky a místnost s kuchyňským koutem.
TYP D - pro 4-6 osob (trilo): 2 ložnice s manželskými lůžky a místnost s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou.
TYP E - pro 6-8 osob (quadri): 3 ložnice s manželskými lůžky a místnost s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 koupelny.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Autobusová doprava do Kalábrie a Kampánie  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: použití bazénu, slunečníků a lehátek, plážový servis, spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu. Ložní prádlo: vlastní nebo za povinný poplatek € 6/osoba/výměna (úhrada na místě). Ručníky: € 6/osoba/výměna (úhrada na místě). Postýlka: € 30/apartmán. Pobyt: sobota/sobota nebo neděle/neděle. Kauce: € 150, vratná. Zvířata: povolena (mimo společenské prostory). Pláž: cca 800 m, soukromá, písek a útesy, odvoz zdarma. Plážový servis: zdarma 1 slunečník a 2 plážová křesla pro apartmán. Parkoviště: zdarma, uzavřené. Žel. stanice: Tropea nebo Ricadi (2 km), odvoz z/do Ricadi zdarma. Letiště: Lamezia Terme (60 km). Letecká doprava: www.smartwings.com. Autobusová doprava: z ČR od 3990 Kč (zpáteční jízdenka).
.
*Pobytová taxa: povinný poplatek od 14 let € 0,75/den (úhrada na místě, může být změněno)
K l i d n é  p r o s t ř e d í

PROVÉST OBJEDNÁVKU