Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > COSTA PARADISO • PORTO POLLO

COSTA PARADISO • PORTO POLLO

„Pobřeží ráje“ rozkládající se na severním pobřeží Sardinie mezi přístavními městy Santa Teresa di Gallura a Porto Torres – obě tato města doporučujeme navštívit. Pobřeží Costa Paradiso je především členité a vyniká rozmanitou přírodou. Jedná se o moderní rekreační oblast, která se snaží svým stále novým návštěvníkům nabídnout co nejvíce. Porto Pollo je cílem surfařů, neboť jsou zde nejlepší podmínky pro tento sport na ostrově. Doporučujeme absolvovat výlety na souostroví La Maddalena, které je tvořeno více než 40 ostrůvky a 7 hlavními ostrovy. Tyto ostrovy jsou ve skutečnosti zlatými hřeby údolí, které kdysi spojovalo Sardinii a Korsiku. V 10. století se zde usadili benediktinští mniši, avšak až do 18. století byly ostrovy téměř neobydlené.
Trajekt: Z Janova, Civitavecchia, Livorna a Neapole do přístavu Olbia (40 km), Golfo Aranci (45 km) a Porto Torres (110 km). Letiště: Alghero (105 km), Olbia (40 km).

V této lokalitě nabízíme tato ubytovací zařízení:

  RESIDENCE CLUB CALAPETRALANA
Rezidenční komplex nacházející se na velmi atraktivním místě, u městečka Porto Pollo, pár kilometrů od Smaragdového pobřeží. Středisko obklopené zelení se skládá z řadových apartmánů s verandami, které vyzývají k odpočinku a příjemnému posezení. Tato oblast je proslaveným rájem surfařů.
POLOHA- pláž 650 ...

Lokality nabízené v regionu

úvod | SARDINIE